Už dizainą apdovanotą TV priedėlį „Xiaomi Mi Box 3s“ jau galima užsisakyti

Pigiais ir pakankamai kokybiškais išmaniaisiais telefonais pagarsėjusi kinų kompanija „Xiaomi“ pristatė atnaujintą televizorių priedėlį „Xiaomi Mi Box“. Naujiena, pavadinta gamintojo „Xiaomi Mi Box 3s“, dizainą paveldėjo iš senesnio modelio, kurio aptakus korpusas pagamintas iš juodo matinio plastiko ir savo forma primena plokščią akmenuką. Beje, šis prietaisas gavo „Reddot“ ir „Good Design“ apdovanojimu už dizainą. „Xiaomi Mi Box 3s“ yra pirmasis ir kol kas vienintelis Kinijos bendrovės produktas, oficialiai parduodamas Jungtinėse Valstijose.

Xiaomi Mi Box 3s

Nors išoriškai naujiena nesiskiria nuo savo pirmtako, tačiau viduje pakeitimų yra nemažai. Prietaiso techninės įrangos pagrindu gamintojas parinko SoC „Amlogic S905X“ (keturi 2.0GHz branduoliai, 64 bit) su HDMI 2.0a palaikymu. Pastaroji savybė rodo, kad TV priedėlis susitvarkys su H.265 vaizdo formatu, 4K raiška, 60 Hz kadrų dažniu ir HDR režimu. Vidinės atminties „Xiaomi Mi Box 3s“ turi 8 GB, o operatyviosios – 2 GB.

Iš kitų savybių verta paminėti bevielių ryšių Wi-Fi 802.11ac (2,4 ir 5 GHz) ir Bluetooth 4.1 modulius, taip pat Dolby ir DTS technologijų palaikymą. Naujas ir patobulintas nuotolinio valdymo pultelis „Xiaomi Mi Touch“ gavo jutiklinę sritį, kuri leis patogiau valdyti TV priedėlį.

Xiaomi Mi Box 3s

„Xiaomi Mi Box 3s“ jau gali užsisakyti iš anksto už 68,99$, pasinaudojus kupono kodu GBMI3F šiuo adresu: http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_584238.html