utorrent remote

Nors jau porą mėnesių kaip išleista µtorrent 3.0 versija, bet iki šiol man neužkliuvo straipsnių ar žinučių aprašančių šioje versijoje atsiradusią galimybę valdyti torentus nutolusiu būdu.

Norint aktyvuoti nutolusį valdymą pirmiausia reikia apsilankyti µtorrent nustatymų Remote skirsnyje ir ten suvesti pageidaujamus vartotojo vardą ir slaptažodį:

 

O tada belieka apsilankyti nurodytu adresu remote.utorrent.com ir įvesti prieš tai pasirinktus vartotojo vardą ir slaptažodį. Jeigu viską atlikote teisingai tai turėtumėte išvysti praktiškai įdentišką vaizdą kurį matote pasileidę utorrent programą:

 

Kaip matote galėsite ne tik pasitikrinti ar jau parsisiuntė vienas ar kitas failas, bet ir įkelti naujų torentų, kad jie būtų pradėti siųsti kol grįšite į namus.

Arba galite tai daryti kad ir namie jeigu turite kelis kompiuterius, bet torentus siunčia stalinis kompiuteris, o šiuo metu naršote internete išsitiesęs ant sofos internete su nešiojamu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu.

 

Nors gal kiek per garsiai parašiau dėl tų išmaniųjų telefonų, nes mano žiniomis utorrent remote yra sukurta tik Android OS. Ir tikrai tai ne pati patogiausia mano matyta programėlė. Belieka tikėtis, kad ateityje ji bus patobulinta ir torentų valdymas bus patogesnis. O kol kas siūlau parsisiųsti naujausia utorrent remote versiją.

O su skaitytojams kurie neturi Android išmaniųjų telefonų pasidalinsiu keletą iliustracijų, kad suprastumėte jog praktiškai nieko ir neprarandate:

Jeigu manote, kad iliustracijos nelabai tinkamos, tai atsikirsiu, kad nelabai ką apie šią programėlę yra ką ir parašyti ar parodyti. Tiesiog prisijungiate ir galite arba peržiūrėti torentų sąrašus arba pridėti naujų torentų. Tai beje irgi labai nepatogu ir manau, kad jau geriau naudotis remote.utorrent.com per naršyklę nei šia programėle. Bet jeigu mobilaus interneto srautas brangus, o norisi įkelti naują failą parsiuntimui, tai ši programėlė suteiks jums tokią galimybę neišnaudojant daug internetinio srauto.

Apie likusias µtorrent 3.0 versijos naujoves galite pasiskaityti Dariaus tinklaraštyje. Ypač siūlau atkreipti dėmesį į labai su paprastintą naujų torent failų kūrimą. Nuo šiol galite dalintis failais ir per utorrent be didelio galvos skausmo.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau