UMIDIGI siūlo savo berėmį išmanųjį telefoną „Crystal“ už $ 99

„Berėmis“ išmaniųjų telefonų dizainas yra pagrindinė šių metų tendencija. Po dar 2014 metais išleisto „Sharp Aquos Crystal“, savo „unikalų“ išmanųjį telefoną „Mi Mix“ pernai pristatė „Xiaomi“, o šiemet beveik visos stambiausios Kinijos kompanijos pradėjo kurti panašius prietaisus.

Nuo jų neatsilieka ir vadinamieji trečiojo ešelono gamintojai. Vienas iš pastarųjų, kinų Bendrovė UMIDIGI pradeda pardavinėti išmanųjį telefoną „Crystal“, kuris paneigia nuomonę, kad berėmis išmanusis telefonas privalo kainuoti daug. Šiuo metu UMIDIGI paskelbė akciją, kurios metu naujieną galite užsisakyti vos už $ 99 dolerius. Jaučiam pareigą įspėti, kad to daryti nederėtų, nes šis gamintojas nėra priskiriamas prie turinčių gerą reputaciją, todėl išmanusis gali pateikti daugybę nemalonių siurprizų. Aplamai, jei jau nuspręsite rinktis trečiojo ešelono gamintojo produktą, būtinai peržiūrėkite keletą nešališkų prietaiso apžvalgų. Už minėtą kainą bus parduota 20 tūkstančių „Crystal“ vienetų. Norint sudalyvauti akcijoje pakanka gamintojo svetainėje įvesti savo elektroninio pašto adresą, į kurį, be abejo, vėliau gausite daugybę viliojančių kinų pasiūlymų.

UMIDIGI Crystal

Išmanusis telefonas bus prieinamas trijų versijų: „Crystal“, „Crystal Pro“ ir „Crystal Plus“. Pirmieji du modeliai gaus 4GB RAM ir 64 GB vidinės atminties. Skirsis jų korpusas (vienas turės metalinį, antrasis – „Lumia“), taip pat pagrindinė kamera, kuri Pro modelio atveju bus dviguba.

Taip pat žinoma, kad modelis „Crystal Plus“ gali gauti procesorių „Snapdragon 835“, 6 GB RAM ir 128 GB flash kaupiklį, taip pat dvigubą pagrindinę kamerą. Galutinės Plus versijos charakteristikos, kaip ir korpuso spalva, priklausys nuo vartotojų balsavimo, kuris šiuo metu vyksta bendrovės interneto tinklalapyje, rezultatų.

„UMIDIGI Crystal“ pardavimai bus pradėti birželio 15 d.

UMIDIGI Crystal

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau