Ultrabook’as VAIO SX12: Core i7, 5G ir sveria mažiau nei kilogramą

Japonijos kompiuterinės įrangos gamintojas VAIO pristatė nešiojamąjį kompiuterį pavadinimu SX12. Naujovė aprūpinta Intel Core i7-1260P procesoriumi, daugybe prievadų ir sveria mažiau nei kilogramą. Be to, gamintojas parengė specialią versiją All Black Edition su galingesniu mikroschemų rinkiniu ir penktos kartos tinklų palaikymu.

VAIO SX12 yra 12,5 colio kompaktiškas nešiojamasis kompiuteris, kurį lengva pasiimti į kelionę. Nepaisant mažo svorio, naujasis gaminys yra 1,5 karto galingesnis už ankstesnę seriją, nes aprūpintas „šviežiu“ 12 kartos Intel Core mikroschemų rinkiniu. Pasak gamintojo, įrenginys vienu įkrovimu galės dirbti iki 26 valandų.

Jame naudojamas 12,5 colio Full HD LCD ekranas ir Core i7-1260P (12 branduolių / 16 gijų) procesorius, dirbantis kartu su 16 GB LPDDR4X RAM ir 512 GB PCIe SSD. Be to, deklaruojamas palaikymas VAIO TruePerformance derinimo technologijos, kuri optimizuoja energijos ir šilumos išsklaidymą, kad būtų ilgiau palaikomas didžiausias našumas.

VAIO SX12 turi solidų prievadų rinkinį: du „Thunderbolt 4“, du USB 3.0, Gigabit Ethernet, HDMI ir 3,5 mm mini lizdas. Yra „Wi-Fi 6E“ palaikymas. Vaizdo konferencijoms skirta 2,07 megapikselių internetinė kamera su veido atpažinimo funkcija. Prietaiso svoris yra vos 899 gramai.

Nešiojamąjį kompiuterį VAIO SX12 bus galima įsigyti penkių spalvų: bronzos, baltos, juodos, metalinės ir auksinės. Šiuo metu kūrėjai nepateikė jokios informacijos apie pardavimo pradžią ir įrenginio kainą.