„Trust Bayo“: pelė, mažinanti rankų ir riešų įtampą

Pašalinkite riešo įtampą nuo naudodami „Trust Bayo“. Vertikalus „Trust Bayo“ dizainas užtikrina, kad jūsų riešas ir ranka išliktų natūralesnėje padėtyje, palyginti su įprastomis kompiuterinėmis pelėmis. Jūs patogiai dirbsite daugybę valandų, nesijaudindami dėl rankos įtempimo.

Brandwatch“ duomenimis, 2021 m. pradžioje kompiuterių vartotojų riešo skausmas padidėjo 96%, palyginti su 2019 m. sausio mėn. Be ergonomikos, „Bayo“ turi daugybę kitų funkcijų, padedančių jums maloniau praleisti darbo dieną. Pelė yra belaidė, veikianti iki 10 metrų atstumu ir yra su mažu USB raktu, kurį galima laikyti pačioje pelėje. Ji įkraunama, todėl jums nereikia vienkartinių baterijų, be to, turi RGB, kad būtų galima suasmeninti išvaizdą.

Vertikalus dizainas
Vertikalus „Bayo“ dizainas yra labai patogus naudoti net ir ilgiausių darbo dienų metu. Pašalinkite įtampą nuo riešo ir rankos ir dirbkite patogiai.

Belaidė
Turėdami 10 metrų belaidį diapazoną, įgysite daug judėjimo laisvės. Jei jums reikia įkrauti akumuliatorių, komplekte pridedamas USB-C kabelis leidžia ir toliau naudoti pelę įkrovimo metu.RGB
Unikalią išvaizdą „Trust Bayo“ suteikia įrengtos gražios RGB lemputės. Sukurkite pelę, atitinkančią jūsų tapatybę, suteikdami jai papildomo šarmo.

Pakeiskite riešo padėtį
Dėl vertikalaus dizaino „Trust Bayo“ darbas kompiuteriu tampa daug patogesnis. Prietaisas yra belaidis, įkraunamas ir turi daugybę funkcijų, padedančių jums išlikti produktyviems. Maža to, „Trust Clevergreen“ iniciatyvos dėka pelė tiekiama aplinkai nekenksmingoje pakuotėje, gaminamoje naudojant kuo mažiau plastiko. Tai protingas sprendimas.

Naudingos nuorodos:

Trust Bayo – prekės puslapis
Trust – Facebook
Trust – YouTube

Apie „Trust Home“ ir „Office“:
Asortimentas, tenkinantis visus jūsų poreikius namuose ir biure (ar kitur, kur jums patinka dirbti), suteikiantis komforto užimtam gyvenimo būdui. Turime viską, ko reikia patogumui, įskaitant belaides peles, išmaniąsias daugialypės terpės klaviatūras, nešiojamųjų kompiuterių stovus ir internetines kameras; visa tai galima naudoti patogiai ant sofos ar biuro kėdės.