TomTop siūlo pora elektrinių riedžių už vos 100 € viršijančią kainą

6.5 colių savarankiškai balansuojantis elektrinis riedis M140

Šis riedis pasižymi galingu 250W varikliu, leidžiančiu pasiekti 15 km per valandą greitį ir vienu įkrovimu gali įveikti maksimalų 8-12 km atstumą (priklausomai nuo vartotojo svorio ir kelio būklės). 36V 2200mAh akumuliatoriaus įkrovimas užtrunka 2-3 valandas. Neslidūs pėdos padėkliukai užtikrina saugesnę vartotojo patirtį. Prietaisas įstengs įvešti į 15° įkalnę, o  savininko svoris gali siekti iki 120 kg. Pati transporto priemonė sveria 8.35kg. Siūlomas juodas ir spalvotas variantai:

M140

Prisijungę prie savo telefono naudodamiesi Bluetooth technologija, galite klausytis muzikos važiuodami. Šviesos diodų apšvietimas atrodo madingai, be to pagerina saugumą, ypač naktį. Komplekte rasite nuotolinio valdymo pultą ir krepšį prietaisui. Šį riedį lengva išmokti vairuoti ir kontroliuoti, todėl tai bus puiki dovana sau ir draugams.

Parduotuvėje TomTop šiuo metu M140 siūlomas su nuolaida, už 129.54 € kainą.

6.5 colių dviejų ratų elektrinis riedis M120

M120

Elektrinis riedis M120 gali pasigirti 250W varikliu, leidžiančiu važiuoti iki 15 km per valandą greičiu, o vieno įkrovimo pakaks įveikti 8-12 km atstumą, kuris priklauso nuo vartotojo svorio ir kelio būklės. Akumuliatoriaus įkrovimas užtrunka 2-3 valandas, o jo talpa yra 2200mAh. Išvengti nelaimingų atsitikimų padės neslidūs pėdos padėkliukai. Riedžiui nebaisios 15° įkalnės, o jo savininko svoris gali būti net 120 kg. Prietaisas sveria viso labo 8,35kg.

Komplekte yra krepšys prietaiso pernešimui. Šį riedį taip pat lengva išmokti vairuoti ir nėra sudėtinga kontroliuoti. Galite pasirinkti iš juodos, baltos ir raudonos spalvų. M120 neturi LED apšvietimo ir Bluetooth technologijos, tačiau yra pigesnis nei M140. Internetinėje parduotuvėje TomTop šiuo metu parduodamas su nuolaida, už 103.63 € kainą.

Be to, minėtas prekes gausite iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl jos atvyks į Lietuvą greitai ir be jokių mokesčių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau