TOP 3 iPhone telefonai 2021 metais

iPhone telefonai nėra išleidžiami taip dažnai, kaip kitų gamintojų, tad kiekvienas išmanusis yra kažkuo išskirtinis. Visgi, renkantis Apple telefoną tikrai nepakanka vien tik įsigyti patį naujausią ir brangiausią. Šis gamintojas yra unikalus tuo, kad kiekvieną gaminį stengiasi pritaikyti vis kitokiam tipui žmonių, kad kiekvienas galėtų rasti tai, kad labiausiai atitiks tuometinius poreikius.

Tačiau, reikia atsiminti tai, kad vis atsinaujinant Apple operacinei sistemai iOS, labai seni įrenginiai gali jos nebepalaikyti ir negalėsite naudotis visomis funkcijomis. Todėl, jei ieškote telefono, geriausia rinktis iš naujausių variantų.

iPhone 12

iPhone 12 už vienuoliktąją versiją yra pranašesnis daugelį kartų. Turint šį telefoną greitu metu galima bus naudotis greituoju 5G tinklu. Na, o jau dabar, galėsite mėgautis MagSafe, leidžiančiu laisvai ir patogiai krauti telefoną. iPhone 12 kameros bei baterijos ypatumai yra panašūs į vienuoliktos versijos.

iPhone 12 mini

iPhone 12 mini yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nemėgsta didelių įrenginių ir ieško tokio išmaniojo, kuris laisvai tilptų į vieną ranką. Šio telefono funkcijos yra tokios pačios kaip ir iPhone 12, tad neprarasite jokių atnaujinimų. Vienintelis šių telefonų skirtumas – mini versiją krauti gali tekti šiek tiek ilgiau.

iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro yra šiuo metu geriausia esanti rinkoje Apple telefonų versija. Šis išmanusis yra brangiausias ir tuo pat metu turi daugiausiai išmaniųjų funkcijų. Telefono kamera turi papildomą ketvirtą sensorių, kuris leidžia aiškiau užfiksuoti vaizdą ir lengviau atskirti veidus net ir esant blogam apšvietimui. Ko gero, didžiausias šio telefono trūkumas yra tas, kad dėžutėje nerasite pakrovėjo – jį įsigyti teks atskirai. Tačiau, net ir turint tai omenyje, šis telefonas yra vienas geriausių esančių rinkoje šiuo metu.

Nusipirkusiems ir norintiems apsaugoti savo naująjį iPhone įrenginį, rekomenduotina pasirūpinta visapusiška apsauga. Tam puikiai tinka telefonų ekranams skirti apsauginiai stikliukai ar plėvelės bei kokybiški ir dūžiams atsparūs dėkliukai, kurių platų asortimentą galite rasti užsukę į internetinę parduotuvę www.tavotel.lt/apple-iphone-deklai-priedai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau