TOMTOP pradeda 11.11 nuolaidų maratoną

Lapkričio 11 d. – vienišių dieną, kinai pasineria į apsipirkimus internete, nes daugelis internetinių parduotuvių šią dieną siūlo didžiules nuolaidas. 11.11 apsipirkimo karnavalas jau ne už kalnų, todėl ir „TopTop“ pradeda savo reklamos kompaniją. Renginys oficialiai prasideda lapkričio 1 d. ir tęsis iki lapkričio 13-osios. TOMTOP 11.11 nuolaidų maratonas pasiūlys žinomų prekių ženklų įdomius produktus. Galėsite mėgautis didelėmis nuolaidomis ir laimėti nuostabias nemokamas dovanas.

Šiuo metu parduotuvėje galite laimėti daugybę TOMTOP taškų, kuponų bei dovanų. 11 geriausių klientų, kurie apsipirko akcijos metu, turės galimybę įsigyti „FeiyuTech“ rankinį  stabilizatorių.

Sužaidę siūlomą žaidimą galite laimėti išmanųjį laikrodį „LEMFO LEMX 4G“. Tai padaryti galite puslapyje https://www.tomtop.com/lottery/11promotion.html


50% nuolaidos kuponą kai kurioms prekėms gausite Facebook, Twitter arba Google+ pasidalinę reklamos puslapiu https://deal.tomtop.com/activity/ShoppingGuide1111.html
Pasidalinę nuoroda galite taip pat galite gauti nemokamų dovanų, jei pakviesti asmenys užsiregistruos parduotuvėje TOMTOP. Be to, sutaupyti dar daugiau galėsite TOMTOP pirkdami su grupe draugų.
Internetinė parduotuvė taip pat siūlys dideles nuolaidas: galite sutaupyti 20 $ pirkdami prekių už sumą, viršijančią 99 $.

Akcijos sąlygas ir aprašymą anglų kalba rasite čia: https://www.tomtop.com/lottery/11promotion.html