Titaninei „Apple“ kortelei reikia apsauginio dėklo ir itin švelnaus elgesio

Vienas iš kreditinės kortelės „Apple Card“ privalumų yra titaninis korpusas. Minėta medžiaga garsėja savo tvirtumu ir atsparumo išorės poveikiui. Tačiau panašu, kad netrukus ambicingos kreditinės kortelės savininkai turės patuštinti pinigines dėl papildomos apsaugos, nes amerikiečių kompanijos gaminys pasirodė besąs toli gražu ne toks „neužmušamas“.

Nepaisant to, kad kortelės koncepcija nenumato dažno jos naudojimo, gamintojas jau rekomenduoja jos savininkams įsigyti apsauginį dėklą. Titano stačiakampiui baltą spalvą suteikia daugiasluoksnis dažymas, kurį, kaip paaiškėjo, galima lengvai nutrinti ir subraižyti.

„Apple“ rekomenduoja laikyti kortelę atokiau nuo medžiagų, tokių kaip oda ir džinsinis audinys, t.y. nenešioti jos džinsų kišenėse ir piniginėse. Be to, įmonė pataria vengti magnetų artumo, kad nesugadintumėte magnetinės juostelės ir naujieną laikyti atskirai nuo kitų banko kortelių.

Korporacija net savo tinklalapyje paskelbė specialias „Apple Card“ naudojimo instrukcijas. Tarp kūrėjų rekomendacijų yra patarimas švelniai nušluostyti kortelę minkštu, šiek tiek drėgnu mikropluošto audiniu be pūkelių ir vengti kortelės paviršiaus kontakto su langų ar indų plovikliais bei abrazyviniais valikliais.