Testuojame „PHILIPS“ televizorių

 „Android“ operacinė sistema jau daugelį metų ne tik karaliauja mobiliuosiuose įrenginiuose, bet ir antrus metus iš eilės drąsiai skverbiasi į televizorių rinką. Nyderlandų elektrotechnikos gigantas „Philips“ – vienas pirmųjų pasaulyje televizorių gamintojų, pradėjęs diegti „Android“ savo gaminiuose. Pažiūrėkime, ką „Android“ sugeba…

Savo bandymams atrinkome „Philips“ televizorių PUS6401/12. Šis aparatas pasižymi ne vien „Android“ operacine sistema, bet ir 4K (UHD) itin aukštos raiškos ekranu. Išbandytame įrenginyje taip pat aptikome „talentų“, kurie būdingi tik „Philips“ televizoriams. Na, bet apie viską iš eilės.

Išmanioji televizija

Be jokios abejonės, „Android“ operacinė sistema – tikra „Philips“ televizorių pažiba. Jos galimybes lengvai perpras kiekvienas „išmaniojo“ telefono savininkas. „Android“ reguliuoja visas televizoriaus funkcijas, idealiai prisitaikydama prie vartotojo poreikių. Net nepatyrusiam žmogui ja naudotis paprasta, o norintiems atrasti naujas televizoriaus galimybes „Android“ atveria ištisus horizontus. Kaip ir mobiliuosiuose įrenginiuose, taip ir šiame televizoriuje galima diegti papildomas programėles ir žaidimus, o patyrę vartotojai nesunkiai parsisiųs aplikacijų, kurių nėra oficialioje „Google Play“ parduotuvėje.

55PUS6401_12-_FP-global-001

Visi „Philips“ televizoriai turi įmantrius valdymo pultelius. Tačiau šį televizorių taip pat galima valdyti laidinėmis ir bevielėmis klaviatūromis, „pelėmis“ ir žaidimų konsolėms skirtais pulteliais. Pastaroji galimybė labai patinka „Android“ žaidimų mėgėjams.

Televizoriui pritaikyta „Android“ versija taip pat turi „Google Cast“ funkciją, kuri leidžia į didelį ekraną perduoti programėlių, naršyklės kortelės ir netgi viso darbalaukio vaizdą.

Galime būti ramūs, kad toks televizorius ilgai nepasens. „Android“ operacinė sistema yra nuolat atnaujinama. „Philips“ savo televizoriams nepašykštėjo galingų keturių branduolių procesorių. Jie puikiai susidoroja su operacinės sistemos, programėlių ir žaidimų užduotimis.

Vaizdo kokybė

Šis „Philips“ televizorius rodo kokybišką 4K raiškos vaizdą, už kurio kokybę atsako „Pixel Plus Ultra HD“ modulis, reguliuojantis vaizdo kokybę, perteikiančią tolygų, sklandų vaizdą, pasižymintį detalėmis ir gyliu.

„Micro Dimming Pro“ funkcija užtikrina neįtikėtiną kontrastą. Ji priderina ekrano šviesumą prie kambario apšvietimo sąlygų. Programinė įranga padalija vaizdą į 6400 zonų, kurių kiekvienos šviesumas yra reguliuojamas atskirai, išskiriant itin tikroviškus juodos ir baltos spalvų atspalvius.

Šis televizorius palaiko naująjį „HDR Plus“ vaizdo standartą, leidžiantį atkurti natūralius vaizdo atspalvius, išryškinantį prieblandoje ir šviesiose kadro vietose pranykstančias detales.

Veiksmas, kuris netelpa į ekraną

„Philips“ televizoriai garsėja „Ambilight“ foninio apšvietimo sistemomis, kurios apšviečia už televizoriaus esančią erdvę tuo metu ekrane dominuojančia spalvų gama – taip vizualiai išplečiamas vaizdo plotas. Foninis televizoriaus apšvietimas gali dirbti drauge su įvairiomis spalvomis šviečiančiomis „Philips Hue“ LED lemputėmis. Tokio galingo įspūdžio, kurį sukelia šis nepakartojamas spalvų koncertas, nepatyrėme nei kino teatre, nei koncertų salėje.

philips-tv

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau