Televizoriaus Samsung UE40H6500 apžvalga

Apžvelgsime Samsung Smart TV, iš gausios 6 serijos šeimos, serijos numeris rodo, kad jis yra kaip tik šio modelių segmento viduryje. Apžvalgai parinktas 40 colių UE40H6500, bet serijoje taip pat yra 48 ir 55 colių versijos. Palyginimui, dabartinėje modelių hierarchijoje H6500 yra vienu laipteliui virš kito populiaraus šeštos šeimos atstovo – UE40H6400, o trimis laipteliais aukščiau yra H7000 modeliai.UE40H6500

Dizainas ir jungtys

Sunku pasakyti, kažkas naujo, apibūdinant Samsung 6 šeštos serijos televizorius ir modelis 40H6400 nėra išimtis, kuris bus atpažįstamas visiems, kurie per pastaruosius dvejus metus buvo televizorių parduotuvėse. Greičiausiai atpažįstama tik Samsung televizorių naudojama keturkojis stalo stovas, leidžiantis, esant reikalui pasukti ekraną į auditoriją, o siauras rėmelis, virš ekrano ir šonuose leidžia jam susilieti su supančia erdve. Jei atkreipti dėmesį į detales – šviesus sidabrinis rėmas tęsiasi palei visą rėmelio apačią. Vizualiai televizorius atrodo maloniai, bet ne visai atitinka laiko dvasią, priešingai nei šiandienos lenkti Samsung televizorių modeliai.Samsung UE40H6500

Tačiau šis televizorius yra ne pats ploniausias, kadangi pakankamai galingi garsiakalbiai išplečia korpusą, suteikiant maksimalų storį 63,1mm, todėl H6500 negali būti idealus kandidatas montavimui ant sienos. Televizorius turi gana platų sąsajų rinkinį, kuris apima keturis HDMI įėjimus, 3 USB jungtis, tradicinių analoginių vaizdo šaltinių pajungimą, taip pat skaitmeninę ir analoginę garso išvestis ausinėms. Taip pat yra LAN jungtis laidiniam prisijungimo prie tinklo, bet H6500 yra įmontuota ir bevielio tinklo Wi-Fi sąsaja.

Distancinis valdymas

Visada gerai turėti pasirinkimą, kuris šiuo atveju yra du Samsung UE40H6500 nuotolinio valdymo pulteliai. Yra įprastas, standartinis nuotolinio valdymo pultas su savo ribotomis galimybėmis, tačiau jų yra pakankamai įprastam televizoriaus žiūrėjimui. Ir taip pat yra naujas jutiklinis protingas kontroleris. Šiame pulte integruota valdymo balsu funkcija leidžia Jums ieškoti informacijos internete, perjungti TV programas, prijungti išorinius vaizdo šaltinius, ir net paleisti programas ir tuo pačiu metu veikia labai gerai. Taip pat yra valdymo gestais galimybė, pasirenkant žymeklio poziciją ekrane, nors ši funkcija veikia ne taip gerai. Nepaisant to, šis mažas nuotolinio valdymo pultas dirba puikiai ir naudoti daug patogesni už standartinį variantą.

Samsung Smart TV

Ko gero Samsung platforma šiuo metu yra labiausiai išbaigta. Čia yra žaidimų, daug vaizdo transliacijų šaltinių, įskaitant populiariausius.Yra intelektuali vaizdo įrašų rekomendacijų. Taip pat labai įspūdingas media grotuvas, galite paleisti vaizdo transliacijas iš interneto arba atkurti garso ir vaizdo failus iš prijungto įrenginio per USB prievadą.Samsung UE40H6500

Vaizdo nustatymai

Atsižvelgiant į tai, kad šį televizorių galima įsigyti už mažiau kaip 520 eurų (2014 m gruodį), negalima tikėtis pažangesnio profesionalaus kalibravimo rinkinio, kokius galima rasti maždaug dvigubai brangesniuose televizoriuose. Tačiau, tai yra beveik idealus variantas žmonėms, kurie nori efektyviau išleisti pinigus ir gauti gana padorią vaizdo kokybę. Ką norisi patobulinti šiame televizoriuje? Tai eliminuoti žalsvą atspalvį su numatytuose nustatymuose kino režime. Kitur televizoriaus išsiskiria tikrovišku vaizdu, kurį galima dar patobulinti, jei panaudosime patarimus ir rekomendacijas dėl vaizdo kalibravimo.

Televizoriaus kalibravimas

Nustatymai prieš kalibravimą
Nustatymai prieš kalibravimą

 

Kaip jau minėta, nustatytas Filmo režimas skiriasi gana pastebimu žaliu atspalviu, o tai ypač pastebima šviesiose scenose pagal gamyklinius nustatymus. Pilkosios skalės paklaida (delta klaidos), buvo dešimties intervale, kuris yra aiškiai matoma plika akimi. Kaip įprasta, tai galime matyti žemiau CIE grafike, spalvų atkūrimas gamykliniuose nustatymuose buvo labai tikslus.

Po kalibravimo
Po kalibravimo

   

Samsung televizorių kalibravimo kontrolės rinkinys vienos iš geriausių rinkoje. Todėl nenuostabu, kad galėjome gana lengvai sureguliuoti pilkos spalvos pustonius ir spalvų tikslumą nustatyti beveik iki idealaus lygio. Ryškiausiai matomu pagerinimu, be abejo, buvo žalsvo atspalvio pašalinimas, tačiau vaizdas buvo daug labiau išraiškingas ir dėl to, kad galėjome nustatyti idealų gamos lygį mūsų patalpos apšvietimui.

Vaizdas

Šis televizorius pasiūlo gilios juodos spalvos, didelio spalvų atkūrimo tikslumo ir puikios vaizdo apdorojimo sistemos derinį. Jokių staigmenų nėra. Televizorius patenkino visus lūkesčius, kurių buvo galima tikėtis. Akivaizdu, kad spalvos atrodė geriau po kalibravimo, bet H6500 atrodys labai įspūdingai ir su gamykliniais nustatymais.

Nepriklausomai nuo to, ką žiūrėsime ekrane, H6500 vaizdo kokybė svyravo tarp gero ir puikaus lygio. Atsižvelgiant į gana kuklų ekrano dydį, standartinės raiškos vaizdas atrodė labai priimtinas. Tačiau televizoriaus ekranas nėra tobulas, pastebėjome keletą problemų, susijusių su apšvietimo tolygumu, kaip tamsiuose taip ir šviesiuose siužetuose. Tuo pačiu metu, atkuriant panoraminius foto vaizdus, prideda truputį nešvaraus ekrano efektas, kuris nėra labai pastebimas šviesiuose vaizduose, bet tamsiose scenose atspalvių netolygumas buvo daugiau ne nemalonus. Nieko nebuvo padaryta kad išplėsti dinaminį vaizdo diapazoną, kas tam tikru mastu sumažina detalizaciją šešėliuose.

3D

3D vaizdo atkūrimas yra neblogas, nors tai buvo galima pastebėti tam tikras aureoles dinamiškose scenose. Tai ypač pastebima didelio kontrasto scenose, kurioje objektų kontūrai yra labiau linkę dvejintis. Tačiau spalvų atkūrimo tikslumas yra įspūdingas. Filmo režime vaizdas atrodo natūralus, technologija suteikia gylio ir išsikišusių iš ekrano objektų efektą.

Natūralūs juodos spalvos lygiai 3D yra padidėję, todėl negausite tokio pat aukšto kontrasto įspūdingo vaizdo, kaip 2D režime. Bet epizodiniam trimačio turinio žiūrėjimui televizorius tiks. Samsung apdairiai prideda prie televizoriaus 3D akinių porą, todėl, bent jau nieko nekainuos, jei norite sužinoti – kiek Jums patinka 3D efektas. Kitas trūkumas, kurį norėtume pabrėžti, yra tai, kad, kai žiūrėdami 3d, sėdėdami ne centre priešais ekraną, gaunate mažiau spalvingą vaizdą.

Išvados

Tai labai neblogas televizorius su dideliu intelektualių funkcijų pasirinkimu ir patraukliu dizainu. Puikus vaizdo apdorojimas ir  spalvų tikslumas, labai geri juodos lygiai yra būdingi Samsung H6500 serijos požymiai. 2D ir 3D vaizdas išsiskiria detalizacija, gyliu ir realizmu. Norėtųsi didesnio vienodumą ekrane, bet jis yra geras, lyginant su panašios klasės televizoriais.

Privalumai:

  • Didelis spalvų tikslumas
  • Puikus vaizdo apdorojimas
  • Puikios Smart funkcijos
  • Tinkamas kontrastas

Trūkumai:

  • Drumstumas tamsiose scenose
  • Nedidelis purvino ekrano efektas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau