Technologijų gigantė „Samsung“ ir „Egyboy“ pristatė išskirtinę drabužių kolekciją

Vasaros pradžioje Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ visuomenei pristatyta ypatinga mados ir technologijų kolaboracija. Pietų Korėjos gigantė „Samsung“, bendradarbiaudama su gatvės mados ir meno atstovais „Egyboy“, sukūrė riboto tiražo drabužių kolekciją, pabrėžiančią „Galaxy“ telefonų linijos privalumus.

Unikalūs drabužiai sukurti siekiant atskleisti trijų flagmanų ypatumus. Bendrovės atstovų teigimu, kiekvienas telefonas unikalus, todėl ir sukurti drabužiai yra individualūs, sukurti patogiam dėvėjimui.

„Išmanieji telefonai tapo mūsų kasdieniais aksesuarais, todėl nusprendėme jų išskirtinumą pabrėžti riboto tiražo drabužių kolekcija. Kiekvienas drabužis ir aksesuaras dar labiau atskleidžia telefonų ypatumus. „Samsung Galaxy S23 Ultra“ – neatsiejamas kiekvienos dienos palydovas, talpinantis savyje viską, ko reikia veržliam šių dienų žmogui, „Samsung Galaxy Flip4” – stilingas ir kompaktiškas, telpantis net į mažiausią šortų kišenę, o „Samsung Galaxy Fold4” – nepranokstamas savo ekrano dydžiu ir neįspraudžiamas į jokius rėmus“, – pasakojo Liga Bite, „Samsung Electronics Baltics“ komunikacijos vadovė.

Originalai sutiko originalus

Bendradarbiavimo viziją kuriant drabužių kolekciją įgyvendino gatvės mados ir meno atstovai „Egyboy“. Kaip teigė dizainerių duetas, dėmesį jie kreipė į pačių telefonų originalumą – tai ir įkvėpė drabužių dizainą.

„Daug dirbame su Azijos rinka. Mums tai labai patinka, jie supranta mūsų energiją. Šįkart bendradarbiaudami su Pietų Korėjos technologijų milžine turėjome laisvę interpretacijai. Sukūrėme drabužių kapsulę, kuri pripildyta tiek mums, tiek partneriams svarbių akcentų, todėl džiaugiamės sėkmingu bendradarbiavimu“, – dalijosi „Egyboy“.

Kūrėjams ypač svarbus originalumas, todėl šį bendrą darbą įvardijo kaip dviejų originalų susitikimą. „Kiekvieną telefono modelį atskleidžiantys drabužiai papuošti originaliais šūkiais ir prie jų priderintais aksesuarais. Tai atspindi tiek įrenginių išskirtinumus, tiek mūsų kūrybos braižą“, – sakė dizaineriai.

Paliečia saldaus gyvenimo realybę

Kurdami drabužius, „Egyboy“ norėjo paliesti ir saldžią šių dienų gyvenimo realybę, kuri įprasmintų šiuolaikinės kartos gyvenimo ritmą.

„Sukūrėme seriją džemperių, marškinėlių, šortus ir aksesuarus su tokiais šūkiais kaip „Beautiful Chaos“, „Today is a new day“, vakarėlių siautulį primenančią gėlytę su šypsenėle, marškinėlius su šūkiu „Mąstyk laisvai!“ Tikime, kad šios trumpos frazės įprasmina gyvenimo ritmą, kuriame durys neturi spynų, sienos atviros ir pasaulis mažas“, – sakė dizaineriai.

Eksponuojama specialiame stende

Riboto tiražo drabužių kolekciją galima apžiūrėti Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ esančiame stende. Technologijų lyderės atstovų teigimu, šis stendas – dar viena galimybė patirti „Galaxy“ linijos išskirtinumą.

„Vienoje pusėje – mirguliuojantis vaizdas, blanki ir nuobodi aplinka, tačiau pravėrus stende esančias duris atsidursite spalvingoje „Galaxy“ pusėje. Tai raginimas patirti, ką reiškia prisijungti prie mūsų komandos. Be to, kiekvienas, apsilankęs stende, turi galimybę virtualiai pasimatuoti „Egyboy“ kurtus drabužius“, – dalijosi bendrovės atstovai.

Apžiūrėti specialų stendą ir riboto tiražo drabužių kolekciją galima iki birželio 21 d.