Sulankstomo „Samsung“ išmaniojo telefono numatoma išleidimo data ir kaina

„Samsung“ praėjusią savaitę pristatė sulankstomą išmanųjį telefoną „Galaxy F“ su naujovišku „Infinity Flex“ ekranu. Tuo pat metu bendrovė paskelbė apie savo pasirengimą pradėti gamybą per kelis mėnesius. Korėjos žiniasklaida paskelbė naują informaciją apie įrenginį, įskaitant jo numatomą kainą ir išleidimo datą. Remiantis šiais duomenimis, „Galaxy F“ bus pristatytas vasario mėnesį kartu su „Galaxy S10“ ir specialiu „Galaxy S10“ leidimu, palaikančius 5G, o rinkoje prietaisai turėtų pasirodyti kovo mėn. Šaltinis teigia, kad kaina dar nėra nustatyta, bet apžvalgininkai prognozuoja 1770 JAV dolerių sumą. Prekės ženklo vadovai tikisi realizuoti 1 mln. novatoriško išmaniojo egzempliorių.

Priminsime, jog šiuo metu yra žinoma, kad „Galaxy F“ gaus 7.3 colių pagrindinį ekraną, kuris bus sulankstomas per pusę, ir 4,58″ korpuso išorėje įtaisytą pilnavertį ekraną, tačiau negalės pasiūlyti 5G tinklų palaikymo. Kitos informacijos apie naujienos aparatūrą kol kas nėra.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau