Sukurkite savo naują kompiuterį naudodami MSI ir gaukite puikų korpusą, aušinimą ir maitinimo šaltinį

Norint surinkti modernų kompiuterį, reikalingas stulbinantis korpuso dizainas ir geriausia oro cirkuliacija. Didelio našumo komponentai išskiria didelį šilumos kiekį, dėl kurio gali sumažėti našumas ir sutrumpėti kompiuterio eksploatavimo laikas, be to, išauga gedimų rizika. Turėdami visa tai omenyje, MSI, žaidimų aparatinės įrangos ir aukščiausios klasės kompiuterių komponentų lyderės, dizaineriai sukūrė MAG Vampiric 300R. Pridėjus tinkamą aušinimo skysčiu sistemą ir stabilų maitinimo šaltinį, turėsite puikų pagrindą šiuolaikinio didelio našumo žaidimų kompiuteriui kūrimui.


MSI MAG Vampiric 300R


Šis korpusas nustebins kiekviename žingsnyje. Surinkdami komponentus būsite sužavėti galimu įvairių radiatorių ir ventiliatorių dydžių asortimentu, o kai jis bus paruoštas, ARGB apšvietimas kompiuteriui suteiks šiek tiek unikalumo. Įspūdingą šviesų šou galima pamatyti ant priekinės korpuso juostos ir pro patogias grūdinto stiklo dureles. Apšvietimas suderinamas su MSI Mystic Light Technology.

Korpusas palaiko įvairius pagrindinės plokštės standartus – Mini-ITX, Micro-ATX, ATX ir E-ATX. 380 mm ilgio grafikos plokštę galima sutalpinti viduje, naudojant specialų laikiklį. Norint tvarkingai sujungti daugybę kabelių (ir tuo pačiu pagerinti oro cirkuliaciją), MAG Vampiric 300R leis tinkamai suplanuoti maitinimo bloko ir kabelių išdėstymą. Montavimo vietos numatytos iki septynių 120 mm ventiliatorių ir garantuoja pakankamą oro cirkuliaciją ir sklaidą! Jei vartotojas nori įsirengti vandeniu aušinamas sistemas, jis gali rinktis tarp 120 ir 360mm radiatorių.
Viršuje sumontuoti mygtukai ir jungtys užtikrina aukštą funkcionalumo lygį. Be standartinio įjungimo / išjungimo jungiklio ir atstatymo mygtuko, vartotojas gali pasinaudoti garso, mikrofono įvestimi, USB jungtimis, įskaitant 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A ir 1x USB 3.2 Gen 2 Type C, taip pat kaip „Insta-Light Loop“ mygtuku foniniam apšvietimui valdyti.

MSI MAG Coreliquid 280R


Aukščiau minėtame korpuse gali būti sumontuota MAG Coreliquid 280R skysčiu aušinama sistema, kuri užtikrina itin efektyvų šilumos išsklaidymą. Dėl šios priežasties kompiuteris tampa stabilus ir efektyviai veikia net esant didžiausiai apkrovai. Aukštos kokybės medžiagų ir komponentų naudojimas garantuoja ilgaamžiškumą ir visos sistemos veikimą.
MAG CORELIQUID 280R aušintuvas buvo sukurtas siekiant maksimaliai padidinti šilumos sklaidos efektyvumą. Atskyrus šilumos srauto takus, tapo įmanoma padidinti aukštos temperatūros pašalinimo greitį už visos sistemos ribų, o atvėsęs skystis atskiru keliu grįžta į sistemą. Aušintuvo darbui padeda du apšviesti 140×140 mm ventiliatoriai, besisukantys nuo 500 iki 1800 aps./min. Vamzdeliai, vedantys skystį į galvutės bloką, yra izoliuoti nuo nuotėkio ir pavojingos elektronikai drėgmės susidarymo.


Vandeniu aušinama sistema MAG CORELIQUID 280R gali pasigirti plačiu suderinamumu su pagrindinėmis plokštėmis, skirtomis Intel ir AMD procesoriams, o įdiegti ją lengva net mažiau patyrusiems vartotojams.


MSI MAG A650BN


Žaidžiant sudėtingus žaidimus ar atliekant profesionalias užduotis, pvz., filmų kūrimą, padidėja elektros energijos poreikis ir kyla staigių energijos šuolių rizika. Saugumo sumetimais rinkitės tokį maitinimo šaltinį kaip MAG A650BN su 80 Plus Bronze sertifikatu, kad sunaudotumėte mažiau energijos ir padidintumėte efektyvumą.
MAG A650BN naudojama nuolatinės srovės keitiklio maitinimo grandinė, kuri sumažina išėjimo įtampos nestabilumą ir padidina veikimo patikimumą. Be to, maitinimo šaltinis aprūpintas visu komplektu mechanizmų, apsaugančių jo grandines nuo trumpojo jungimo, viršįtampio, perkrovos ar perkaitimo. Didelis 120 mm ventiliatorius savo ruožtu užtikrina maksimalų šilumos išsklaidymą.


Akcijos „Dark Night Shining Vibe“ metu galite gauti iki 150 USD vertės nuolaidos kodų, kuriuos galėsite panaudoti „Steam“ platformoje, įsigydami pasirinktus MSI produktus. Išsamią informaciją rasite adresu:
https://www.msi.com/Promotion/gaming_PC_dark_shining_2021-see

Naudingos nuorodos:

Dark Night Shining Vibe – tinklalapis
MAG Vampiric 300R – prekės puslapis
MAG Coreliquid 280R – prekės puslapis
MAG A650BN – prekės puslapis
MSI – oficiali svetainė
MSI – YouTube 
MSI – Twitter