„Sony“ serijos „XG95“ televizoriai netrukus pasirodys prekyboje

Kovo pradžioje skaitmeninės technikos parduotuves pasieks naujosios „Sony“ televizorių serijos „XG95“ modeliai – 4K HDR „Full Array“ LED tipo televizoriai, siūlantys išskirtinę vaizdo kokybę ir unikaliai atkuriamo garso patirtį.

Šių metų pradžioje pristatyta „XG95“ serija – tai šiuo metu pažangiausi „Sony“ televizoriai su skystųjų kristalų ekranu (LED). Naujieji „XG95“ televizoriai aprūpinti nauja zonine ekrano apšvietimo technologija, kuri kartu su „Sony“ šviesumo valdymo algoritmu „X-tended Dynamic Range PRO“ tiksliai ir individualiai valdo šviesumo lygį skirtingose ekrano vietose. Tai ženkliai pagerina spalvų kontrastą ir vaizdo šviesumą.

„XG95“ serijoje naudojamas naujausias vaizdo apdorojimo procesorius „Picture Processor X1 Ultimate“, kuris užtikrina atkuriamo 4K raiškos vaizdo detalumą ir ryškumą. Šis procesorius aptinka ir atskirai išanalizuoja kiekvieną kadro objektą tam panaudojant „Sony“ objektinę vaizdų bazę. Taip kiekvienam elementui kadre suteikiama tikslesnė tekstūra, gilesni atspalviai, o tokie objektai atrodo tikroviškiau.

„XG95“ serijos modeliuose su 75 ir 85 colių įstrižainės ekranu naudojama „X-Wide Angle“ technologija, dėl kurios ekrano vaizdas nėra iškraipomas nepriklausomai nuo peržiūros kampo. „X-Motion Clarity“ sumažina sparčiai kintančio vaizdo išsiliejimą. Tai itin pravartu stebint sporto varžybas ar veiksmo filmus.

Be to, „XG95“ yra aprūpintas „Sounds-from-Picture-Reality“ funkcija su novatoriška „Acoustic Multi-Audio“ technologija. Dėl to televizoriaus korpuse sumontuoti garsiakalbiai, naudojami kartu su išorine garso sistema, padeda sukurti tikroviško garso įspūdį, kuris sklinda tiesiai nuo ekrano paviršiaus.

„XG95“ taip pat yra aprūpinti specialiais vaizdo atkūrimo standartais, įskaitant „Netflix Calibrated Mode“, „IMAX Enhanced“, „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“. Šiuose televizoriuose veikia „Android TV“ operacinė sistema, palaikanti įvairias programėles iš „Google Play“, įskaitant „Youtube“, „Netflix“, „Prime Video“ ir kitas. „XG95“ taip pat suderinami su „Apple AirPlay 2“ ir „HomeKit“ funkcionalumu.

Nuotolinio valdymo pultelis, skirtas „XG95“ televizoriams, išsiskiria itin plonu korpusu su aliuminio paviršiumi, paprastesniu mygtukų išdėstymu ir radijo bangų siųstuvu, kuris leidžia vadyti televizorių nenukreipus pultelio tiesiai į jį.

„XG95“ modeliai pirmiausiai bus siūlomi su trijų skirtingų dydžių ekrano įstrižaine: 55, 65 ir 75 colių. Televizorius su 85 colių ekrano įstrižaine pasirodys vėliau.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau