„Sony“ pristato novatoriškas ausines, kurios leidžia girdėti aplinką

„Sony“ pristato naujo tipo telefonams skirtas ausines „Xperia Ear Duo“. Tai pirmosios ausinės su dvigubo klausymosi funkcionalumu, kuris tuo pačiu metu leidžia girdėti ir per ausines skambančią muziką, ir aplinkos garsus.

Šiose ausinėse naudojama „Sony Acoustic Conductor“ technologija buvo išvystyta bendrovės technologijų inkubatoriuje „Future Lab Program“. Technologija fiksuoja aplinkos garsus, juos sujungia su iš telefono ateinančiu garso signalu ir taip sukuriamas integralaus garso įspūdis. Be to, garso stiprumas ausinėse automatiškai prisitaiko prie aplinkos triukšmo lygio, o „Sony Clear Phase“ technologija išgrynina pagrindinį garso signalą.

Ausinėms panaudotas itin efektyvus lustas „CDX5602“, išsiskiriantis mažu energijos poreikiu, ir įvairūs jutikliai, kurie įvertina aplinkos veiksnius. Pavyzdžiui, „Xperia Ear Duo“ gali reaguoti į galvos judesius ir, dėvint šias ausines bei atitinkamai pakreipus galvą, galima atsakyti į skambučius ar juos atmesti, valdyti muziką ir jos skambėjimo garsumą.

„Xperia Ear Duo“ korpusas pagamintas iš grūdinto plieno ir minkštos gumos, jos skirtos pakabinti už ausies kaušelio, todėl nekliudo akiniams ar kitiems dėvimiems aksesuarams. Galima pasirinkti iš 3 skirtingų ausinių dydžių, o IPX2 atsparumo vandeniui standartas leidžia jas patogiai dėvėti ištisą dieną.

Vieną kartą įkrovus šias ausines, muzikos per jas galima klausytis iki 4 valandų laiko, o ausinių dėkle integruota baterija gali šį laiką prailginti dar 3 kartus. Be to, dėklas palaiko greito įkrovimo funkciją, taip vos per 7 minutes jas galima įkrauti 1 valandos naudojimui.

„Xperia Ear Duo“ yra dviejų spalvų – juodos ir auksinės. Joms skirtą programėlę galima atsisiųsti iš „Google Play Store“ ar „Appl App Store“ parduotuvių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau