„Sony“ pristato naujas didelės garso galios muzikos sistemas

„Sony“ pristato dvi naujas didele garso galia išsiskiriančias muzikos sistemas „MHC-V83D“ ir „MHC-V73D“, išsiskiriančias daugiakrypčiu garsu „Omnidirectional Party Sound“, šviesos efektais bei sutvirtinta korpuso konstrukcija. Šios galingos muzikos sistemos gali tapti idealiu pasirinkimu vakarėlių ar pobūvių metu.

Naujosios „V83D“ ir „V73D“ sistemos yra aprūpintos keturiais aukšto dažnio garsiakalbiais korpuso priekyje ir gale, kurie garso erdvę padeda išplėsti į viršų. Vidutinio dažnio garsiakalbiai garso bangas atkuria taip pat į dvi puses, jų atkuriamas garsas pasklinda po didesnę erdvę, tiksliau atkuriamos vokalinės muzikos partijos. Tuo metu žemų dažnių skambesį sustiprina „Jet Bass Booster“ funkcija.

Naujose muzikos sistemose integruota „Omnidirectional Party Light“ šviesų funkcija visą pramogų erdvę nuo grindų iki lubų užpildo dinamiškais šviesos efektais – mėlynos ir žalios spalvos fonu ir įvairiaspalvėmis juostomis, bei padeda sukurti autentišką šokių klubo atmosferą. Sodrios mėlynos šviesos elementai integruoti ir į vidutinių bei žemų dažnių garsiakalbius. Sistemose taip pat galima pasirinkti naują nuosaikesnių šviesos efektų režimą „Ambient Light“.

Prie šių sistemų galima prijungti mikrofonus ir paleisti karaoke funkciją, taip pat jos turi gitaros jungtį. Sistemas taip pat galima prijungti prie televizoriaus per HDMI jungtį ir mėgautis stipresniais garso efektais.

Sistemas „V83D“ ir „V73D“ galima valdyti tiesiai iš telefono per programėlę „Fiestable“, kurioje galima sukurti bendrintą grojaraštį ir suteikti galimybę šventės dalyviams patiems į jį įtraukti mėgstamų dainų, taip pat per programėlę sukurti karaoke reitingą.

„Sony“ garso sistemos „MHC-V83D“ ir „MHC-V73D“ Europos rinkoje pasirodys nuo spalio mėnesio. „MHC-V83D“ kaina sieks apie 770 eurų, „MHC-V73D“ – apie 650 eurų.

Kitų metų pradžioje Europos rinkoje „Sony“ pristatys kompaktiškesnes muzikos sistemas „MHC-V43D“ ir „MHC-V13“ su daugiakrypčiu garso atkūrimu, tiksliau atkuriamu vidutinių dažnių spektru ir sustiprintais žemais dažniais, šviesų efektais ir valdymu gestais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau