„Sony“ pristato naują objektyvą „FE 20mm F1.8 G” su plačiausiu kampu savo serijoje

„Sony“ pristato naują „E-mount“ serijos plataus kampo objektyvą „FE 20mm F1.8 G” (SEL20F18G). Tai kompaktiškas, lengvas ir itin plačiu matymo lauko kampu išsiskiriantis „G Lens“ serijos objektyvas, kuris „Sony“ sisteminių ir „APS-C“ tipo fotoaparatų savininkams suteikia galimybę užfiksuoti įspūdingus kraštovaizdžius ar dangaus nuotraukas, taip pat filmuoti aukštos kokybės vaizdus.

Objektyvo konstrukcijoje panaudoti du AA (angl. advanced aspherical) tipo optiniai elementai, trys ED (angl. extra-low dispersion) elementai, kurie sumažina spalvų iškraipymus ir užtikrina aukštą vaizdo kokybę per visą kadro plotį net naudojant maksimalią F1.8 diafragmos reikšmę. Objektyvas puikiai tinka fotografijai nedideliu atstumu ir gali sufokusuoti vaizdą iki 19 cm atstumu bei padėti išgauti nuostabų išsiliejusio fono efektą.

Tuo metu panaudot du XD (angl. extreme dynamic) tipo linijiniai motorai užtikrina greitą, tikslią ir tylią autofokusavimo veikseną. Kuriant šį objektyvą buvo atsižvelgta į „Sony“ fotoaparatų naudotojų pageidavimus, kurie norėjo aukštos kokybės objektyvo kraštovaizdžio fotografijai, išsiskiriančio plačiu kampu ir greita veiksena, taip pat kompaktiško ir paprasto naudoti.

Dėl savo kompaktiškos formos ir universalumo „Sony“ objektyvas „FE 20mm F1.8 G” gali tapti geru kasdieniu pagalbininku ir fotografuojant, ir filmuojant. Objektyvo svoris siekia vos 373 g, todėl kartu su kompaktiškais „E-mount“ tipo aparatais jis leidžia sukurti subalansuotą sistemą naudojimui su stovais ar rankiniais laikikliais.

Objektyvas yra atsparus dulkėms ir drėgmei, jo priekinis lęšis padengtas fluoru, todėl jis yra itin patikimas ir suteikia daugiau lankstumo įvairiose situacijose. Objektyve yra programuojamas fokuso išlaikymo mygtukas ir diafragmos valdymo žiedas bei įjungimo/išjungimo mygtukas. Jis taip pat suderinamas su įvairiais 67mm tipo filtrais.

Naujas „Sony“ objektyvas „FE 20mm F1.8 G“ Europoje pasirodys 2020 m. kovą, jo kaina sieks apie 1100 eurų.