„Sony“ pristato naują „BRAVIA XR“ televizorių seriją su kognityvinio intelekto technologija

„Sony“ šiandien pristatė naujus „BRAVIA XR“ serijos televizorių modelius – pirmuosius pasaulyje televizorius su kognityvinio intelekto technologija. Pagrindinis šių televizorių elementas – procesorius „Cognitive Processor XR“, kuris geba pasitelkti naujovišką duomenų apdorojimo metodą ir prisiderinti prie žmogaus regos ir klausos ypatybių.

Pavyzdžiui, kai į žmogaus regos lauką patenka vienokie ar kitokie objektai, jis nesąmoningai sutelkia dėmesį į tam tikras jų vietas. Kognityvinio intelekto algoritmais paremtas „Cognitive Processor XR“ padalina ekraną į kelias skirtingas zonas ir nustato kadro vietą, į kurią yra nukreiptas žvilgsnis. Jei įprastas dirbtinio intelekto algoritmas gali atpažinti ir išanalizuoti tokius kadro elementus kaip spalvos, kontrastas ir atskiros detalės, tai naujasis „Cognitive Processor XR“ atlieka kryžminę įvairių elementų analizę vienu metu, panašiai kaip ir žmogaus smegenys. Tai leidžia suderinti įvairius elementus tarpusavyje ir gauti optimalų galutinį rezultatą, kuriame kiekviena scena atrodo taip, tarytum perteiktų pačią realybę.

„Cognitive Processor XR“ taip pat gali analizuoti garso šaltinį pagal signalą ir jį geriau priderinti prie ekrane vykstančio veiksmo. Taip pat šis procesorius geba bet kokį garso signalą paversti erdviniu taip sukurdamas dar didesnį realistiškumo pojūtį. Procesorius analizuoja ir mokosi iš didelio kiekio duomenų, sumaniai optimizuoja kiekvieną vaizdo tašką, kadrą ir sceną, kad būtų perteikti tikroviškiausi vaizdai, kokius tik „Sony“ televizoriams yra pavykę kada nors atkurti.

Pagrindinės „BRAVIA XR“ televizorių serijos ypatybės:

BRAVIA CORE“: bendradarbiaujant kartu su „Sony Pictures Entertainment“ siūlomas „BRAVIA CORE“ suteikia priėjimą prie unikalaus „Sony“ turinio ir plačiausios „IMAX Enhanced“ filmų kolekcijos. „BRAVIA CORE“ yra pirmoji paslauga rinkoje, kuri vaizdo signalui perduoti naudoja „Pure Stream“ technologiją. Tai leidžia mėgautis praktiškai originaliu didelės raiškos UHD BD kokybei prilygstančiu vaizdu su iki 80 Mbps siekiančia duomenų perdavimo sparta. Daugiau informacijos: https://www.sony.net/bravia-core.

Google TV“: naujoji televizorių serija aprūpinta „Google TV“ su nauja vartotojo sąsaja ir galimybe suasmeninti turinio pasirinkimus, kurti asmeninius grojaraščius, perkelti juos iš telefono ar kompiuterio.

Suderinamumas su HDMI 2.1: visi „BRAVIA XR“ serijos televizoriai suderinami su HDMI 2.1 parametrais, kuriuos palaiko naujos kartos žaidimų kompiuteriai, įskaitant 4K 120 fps, „Variable Refresh Rate“, „Auto Low Latency Mode“ ir eARC technologijas.

Sound-from-Picture Reality“: naujasis „Cognitive Processor XR“ procesorius prie vaizdo geba pritaikyti garso poziciją taip užtikrinant dar realistiškesnę žiūrėjimo patirtį.

Valdymas balsu: „Sony“ televizoriai yra suderinami su „Google Assistant“, įvairūs nustatymai ar turinio paieška gali būti atliekami balso komandomis. Jie taip pat yra suderinami su išmaniaisiais garsiakalbiais, kuriuose veikia „Google Assistant“ ar „Amazon Alexa“.

Specialūs veiksenos režimai: nauji modeliai siūlo „Netflix Calibrated Mode“ ir „IMAX Enhanced“ veiksenos režimus, kurie padeda geriau perteikti turinio kūrėjų sumanymus bei „IMAX Enhanced Mode“, kuris suteikia galimybę mėgautis kino teatro patirtimi namuose.

2021 m. „Sony“ televizorių serijos ir modeliai:

  • MASTER Series Z9J“ (85 ir 75 colių ekrano įstrižainių) 8K LED modelių savybės: procesorius „Cognitive Processor XR”, ekrano technologijos „Full Array LED”, „XR Triluminos Pro”, „XR Contrast Booster“ ir „XR 8K Upscaling XR“, „XR Motion Clarity“, „X-Wide Angle“, „X-Anti Reflection“, erdvinio garso technologijos, „BRAVIA CORE“, „Google TV“, „Google Assistant“, „Alexa“, HDMI 2.1, „Dolby Vision HDR“ ir „Dolby Atmos“, minimalistinis dizainas, „Netflix Calibrated Mode“, „IMAX Enhanced“ ir „Calman Ready“ funkcijos.
  • MASTER Series A90J“ (83, 65 ir 55 colių ekrano įstrižainių) 4K OLED modelių savybės: procesorius „Cognitive Processor XR”, ekrano technologijos „XR OLED Contrast”, „XR Triluminos Pro”, „XR Motion Clarity“, „XR 4K Upscaling”, akustinio ekrano paviršiaus technologija, „BRAVIA CORE“, „Google TV“, „Google Assistant“, „Alexa“, HDMI 2.1, „Dolby Vision HDR“ ir „Dolby Atmos“, minimalistinis dizainas, „Netflix Calibrated Mode“, „IMAX Enhanced“ ir „Calman Ready“ funkcijos.
  • A80J” serijos (77, 65 ir 55 colių ekrano įstrižainių) 4K OLED modelių savybės: procesorius „Cognitive Processor XR”, ekrano technologijos „XR OLED Contrast”, „XR Triluminos Pro”, „XR Motion Clarity“, „XR 4K Upscaling”, akustinio ekrano paviršiaus technologija, „BRAVIA CORE“, „Google TV“, „Google Assistant“, „Alexa“, HDMI 2.1, „Dolby Vision HDR“ ir „Dolby Atmos“, minimalistinis dizainas, „Netflix Calibrated Mode“, „IMAX Enhanced“ ir „Calman Ready“ funkcijos.
  • X95J“ serijos (85, 75 ir 65 colių ekrano įstrižainių) 4K LED modelių savybės: procesorius „Cognitive Processor XR”, ekrano technologijos „Full Array LED”, „XR Triluminos Pro”, „XR Contrast Booster“ ir „XR 4K Upscaling XR“, „XR Motion Clarity“, „X-Wide Angle“, „X-Anti Reflection“, erdvinio garso technologijos, „BRAVIA CORE“, „Google TV“, „Google Assistant“, „Alexa“, HDMI 2.1, „Dolby Vision HDR“ ir „Dolby Atmos“, minimalistinis dizainas, „Netflix Calibrated Mode“, „IMAX Enhanced“ ir „Calman Ready“ funkcijos.
  • X90J“ serijos (75, 65, 55 ir 50 colių ekrano įstrižainių) 4K LED modelių savybės: procesorius „Cognitive Processor XR”, ekrano technologijos „Full Array LED”, „XR Triluminos Pro”, „XR Contrast Booster“ ir „XR 4K Upscaling XR“, erdvinio garso technologijos, „BRAVIA CORE“, „Google TV“, „Google Assistant“, „Alexa“, HDMI 2.1, „Dolby Vision HDR“ ir „Dolby Atmos“, minimalistinis dizainas, „Netflix Calibrated Mode“, „IMAX Enhanced“ ir „Calman Ready“ funkcijos.
  • X85J“ serijos (85, 75, 65, 55, 50 ir 43 colių ekrano įstrižainių) 4K LED modelių savybės: procesorius „4K HDR Processor X1”, ekrano technologija „4K X-Reality PRO”, 100 Hz ekrano dažnis, HDMI 2.1, garsiakalbiai „X-Balanced“, minimalistinis dizainas, „Google TV“, „Google Assistant“ ir „Alexa“, „Dolby Vision HDR“ ir „Dolby Atmos“.
  • X81J“ serijos (65, 55, 50 ir 43 colių ekrano įstrižainių) 4K LED modelių savybės: procesorius „4K HDR Processor X1”, ekrano technologija „4K X-Reality PRO”, 50 Hz ekrano dažnis, HDMI 2.1 suderinamumas, garsiakalbiai „X-Balanced“, minimalistinis dizainas, „Google TV“, „Google Assistant“ ir „Alexa“, „Dolby Vision HDR“ ir „Dolby Atmos“.
  • W800” serijos (32 colių ekrano įstrižainės) HD LED modelio savybės: „BRAVIA engine“ vaizdo apdorojimas ir „Android TV“ operacinė sistema.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau