„Sony“ pristato artimo nuotolio aktyvias garso kolonėles „SA-Z1“

„Sony“ papildo savo aukštos kokybės garso serijos „Signature Series“ gamą naujomis artimojo nuotolio aktyviomis kolonėlėmis „SA-Z1“. Šios kolonėlės yra daugybę metų apimančios „Sony“ patirties kuriant muzikos produktus rezultatas – aukščiausio lygio garso kokybę užtikrina išdirbti akustiniai, elektronikos ir signalo apdorojimo komponentai. Tai idealus pasirinkimams tiems, kas ieško aukščiausios raiškos garso atkūrimo nedidelėje asmeninėje erdvėje.

Kolonėlių „SA-Z1“ akustinė konstrukcija paremta idealiu garso šaltinio pozicionavimu, kurį užtikrina fizinis garsiakalbių išdėstymas ir jų generuojamų garso bangų dažnių sutapatinimas laike. Kolonėlių garsiakalbiai yra išdėstyti dviem lygiais – aukštų dažnių garsiakalbiai įrengti prieš vidutinių ir žemų dažnių garsiakalbį, jų atkuriamas garso dažnis sutapatinamas panaudojant unikalų „Sony“ algoritmą ir FPGA procesorių. Tai leidžia itin tiksliai suderinti kiekvieno garsiakalbio skleidžiamą garsą taip, kad bangos pradžia sutaptų.

„SA-Z1“ geba realistiškai perteikti platų ir gilų akustinį lauką, o garso gilumo įspūdį sustiprina specialus „Tsuzumi“ komponentų išdėstymas su šoniniais ortakiais. Dviejų horizontalaus išdėstymo žemų dažnių garsiakalbių konstrukcija sumažina vibraciją, o papildomo garsiakalbio per šoninius ortakius skleidžiamos bangos padeda sukurti erdvesnio garso įspūdį.

Aukštų dažnių atkūrimo sistema „I-ARRAY“ susideda iš trijų garsiakalbių, kurie dirba suderintu režimu ir užtikrina plataus garso dažnių diapazono atkūrimą. Ideali vieta šiems garsiakalbiams išdėstyti, kurioje neatsirastų pašalinių trikdžių, buvo nustatyta atlikus „Sony“ kompiuterinę fizinės erdvės simuliaciją.

Kolonėlėse naudojama „D.A. Hybrid Amplifier Circuit“ stiprintuvo schema, paimta iš „TA-ZH1ES“ ausinių stiprintuvo. Ši schema papildyta nauju galio nitrido puslaidininkiu, gerokai sumažinančiu iškraipymus. „SA-Z1“ taip pat turi rezonavimui atsparų korpusą, sudarytą iš 6 aliuminio plokščių, kurios sujungtos panaudojant tradicinį japoniškos konstrukcijos metodą.

Naujosios „Sony“ kolonėlės yra suderinamos su įvairiais skaitmeniniais ir analoginiais garso signalo šaltiniais – prie jų galima prijungti kompiuterį, „Walkman“ grotuvą ar kitus „Signature Series“ produktus. Šios artimo nuotolio kolonėlės yra nepriklausomos nuo kambario parametrų ir aukštos kokybės garsą gali atkurti bet kokioje asmeninėje nedidelėje erdvėje. Jos turi keturis garso nustatymo režimus, kurie leidžia vartotojui pasirinkti optimalius, jo ausiai labiausiai patinkančius garso atkūrimo parametrus.

„SA-Z1“ rinkoje pasirodys 2020 m. pavasarį, o jų kaina bus patikslinta vėliau.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau