„Sony“ pristato 3 naujas „X-Series“ nešiojamas garso kolonėles

„Sony“ pristatė 3 naujas „X-Series“ nešiojamų garso kolonėlių modelius „XG300“, „XE300“ ir „XE200“. Tai lengvai transportuojamos ir kokybišką garsą su efektingais žemais dažniais atkuriančios kolonėlės, per kurias galima mėgautis muzika bet kurioje vietoje.

Naujosios „Sony“ kolonėlės turi „X-Balanced“ garsiakalbius su dvigubais pasyviais stiprintuvais „Dual Passive Radiators“, kurie leidžia atkurti galingai skambančius žemus dažnius neiškraipant garso takelio.

Modelis „XG300“ papildomai turi aukštadažnius tviterius ir žemų dažnių sustiprinimo funkciją „MEGA BASS“, su šia kolonėle galima atkurti klubo aplinką primenantį garsą. Autentišką gyvai skambančios muzikos įspūdį padeda sustiprinti funkcija „LIVE SOUND“.

Kolonėlė „XG300“ yra aprūpinta foninio apšvietimo funkcija ir gali suderinti šviesos efektus su muzikos ritmu. Be to, ši kolonėlė turi įtraukiamą rankenėlę, todėl ją patogu nešiotis su savimi.

Atsižvelgiant į koncertuose naudojamas profesionalias garso sistemas, „Sony“ sukurtas unikalus L formos garso difuzorius padeda tolygiai paskirstyti garso bangas, kurios gali pasklisti plačiau ir toliau. Tokiu būdu analogišku muzikos patyrimu gali mėgautis platesnis žmonių ratas.

Nepaisant kompaktiško dydžio, kolonėlės „XE300“ ir „XE200“ geba atkurti stiprų garsą. Prie „XE200“ modelio tvirtinasi diržas, todėl ją galima nešiotis persimetus per petį, o norimą muziką per ją paleisti vos keliais spustelėjimais.

Modeliuose „XE300“ ir „XE200“ plačiai išsklaidomo garso efektą galima išaugti pastačius šias kolonėles į vertikalią padėtį. Tuo metu pastačius jas į horizontalią padėtį ir panaudojant programėlę „Sony | Music Center“ yra galimybė atkurti stereo garsą.

Visos naujos „Sony“ kolonėlės turi IP67 reitingą ir yra atsparios aptaškymams vandeniu ir dulkėms. Be to, modeliai „XE300“ ir „XE200“ yra perėję specialius „Sony“ atsparumo testus, todėl jie gali atlaikyti sutrenkimus, nuvertimus ar subraižymus.

Naujosios kolonėlės turi talpias baterijas, kurios muzika leidžia mėgautis kone ištisą parą. „XG300“ baterija veikia iki 25 val., „XE300“ – iki 24 val., o „XE200“ – iki 16 val. Visos kolonėlės palaiko greitojo įkrovimo funkcija, tai leidžia jas vos per 10 min. įkrauti apie 70 min. veikimo laiko.

Tuo metu „Battery Care“ funkcija apsaugo bateriją nuo perkrovimo užtikrindama visuomet optimalų jos įkrovos lygį ir taip prailgina jos tarnavimo laiką. Šią funkciją modeliuose „XE300“ ir „XE200“ galima aktyvuoti per programėlę „Sony | Music Center“.

„XE300“ ir „XE200“ yra aprūpintos „Ambient Noise Sensing“ funkcija, kuri per integruotą mikrofoną analizuoja aplinkos triukšmą, parenka optimalų garso nustatymą ir taip taupo baterijos energiją. Tuo metu „Echo Cancelling“ funkcija pagerina skambučių kokybę ir tuo pačiu leidžia kalbėti dviem žmonėms neužtildant nė vieno iš jų.

Visos kolonėlės palaiko „Party Connect“ funkciją, kuri per „Bluetooth“ ryšį leidžia į vieną sistemą sujungti iki 100 suderinamų garsiakalbių ir per juos tuo pačiu metu leisti muziką. Tuo metu „Stereo Pair“ funkcija, pasitelkus programėlę „Sony | Music Center“, dvi kolonėles padeda sujungti į vieną stereo sistemą.

„Sony“ siekia kurti ne tik stilingai atrodančius, bet ir aplinkai draugiškus produktus. Dėl to „XE300“ ir „XE200“ konstrukcijoje naudojamas perdirbtas plastikas, o jų pakuotėse – perdirbtas popierius bei ne daugiau kaip 5 proc. plastiko.

Naujosios „Sony X-Series“ nešiojamos kolonėlės prekyboje pasirodys nuo liepos mėnesio, „XG300“ kaina sieks apie 300 eurų, „XE300“ – apie 200 eurų, o „XE200“ – apie 150 eurų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau