„Sony“ pristatė greičiausias pasaulyje SD korteles

„Sony“ pristatė naują atminties kortelių liniją SF-G. Gamintojas teigia, kad šiuo metu jos yra greičiausios pasaulyje SD kortelės. Gana skambų pareiškimą patvirtina tai, kad maksimalus duomenų nuskaitymo greitis siekia 300 MB/s, o įrašymo – 299 MB/s. Kortelės bus išleistos trijų versijų: 32, 64 ir 128 GB talpos. Norint pasiekti naujų SD kortelių rekordinę duomenų perdavimo spartą, naudojama UHS-II sąsaja su papildoma antrąja kontaktų eilute plokštėje. SF-G linija leidžia sklandžiau apdoroti vaizdus greito fotografavimo režime ir išsaugoti vaizdo įrašus 4K formatu.

Norint maksimaliai išnaudoti „Sony SF-G UHS-II“ privalumus teks įsigyti specialų kortelių skaitytuvą. Naujoji SF-G kortelių linija bus tiekiama kartu su failų atkūrimo programine įranga, taip pat turės apsaugą nuo vandens, aukštos ir žemos temperatūros, smūgių ir rentgeno spindulių.

SD korteles „SF-G UHS-II“ ketinama pradėti pardavinėti šį pavasarį. Kaina bus paskelbta vėliau.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau