„Sony MASTER“ televizorių serijoje – pirmieji 8K raiškos modeliai

„Sony“ pristatė naujus „MASTER“ serijos televizorių modelius, tarp kurių – įspūdingos raiškos „ZG9“ 8K HDR „Full Array“ skystųjų kristalų ir „AG9“ 4K HDR organinių šviesos diodų modeliai.

Naujieji „Sony MASTER“ serijos televizoriai aprūpinti naujausios kartos vaizdo apdorojimo procesoriumi „X1 Ultimate“, kuris geba tiksliai perteikti vaizdo detales ir atkurti spalvų kontrastą. Šis procesorius buvo pristatytas praėjusį rudenį kartu su pirmaisiais „MASTER“ serijos televizoriais, jis atlieka pagrindinę funkciją atkuriant itin aukštos kokybės vaizdą.

Aukštai turinio kokybei taip pat svarbu tikslus ir švarus garso atkūrimas, todėl „ZG9“ ir „AG9“ turi naują „Sound-from-Picture Reality“ funkciją, sudarančią įspūdį, kad garso šaltinis yra pačiame ekrane, o ne sklinda iš televizoriaus šonuose sumontuotų garsiakalbių.

Visos „Sony MASTER“ serijos televizoriuose panaudotos technologijos turi užtikrinti, kad žiūrovams vaizdas būtų perteiktas taip, kaip yra numatę turinio kūrėjai. Todėl šie televizoriai palaiko specialius vaizdo atkūrimo ir pagerinimo standartus, įskaitant „Netflix Calibrated Mode“, „IMAX Enhanced“, „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“.

ZG9“ serija – televizoriai su milžiniška ekrano įstrižaine

Populiarėjant didelės įstrižainės televizoriams „Sony“ pristato „ZG9“ seriją, kurią sudaro du modeliai su milžiniškais 98 ir 85 colių įstrižainės ekranais. Tai pirmieji vartotojams skirti 8K HDR televizorių modeliai, suteikiantys galimybę įspūdingos raiškos vaizdais mėgautis namų svetainėje. 8K raiškos vaizdą sudaro du kartus didesnis horizontalių ir vertikalių linijų skaičius, palyginti su 4K raiška, o iš viso jis turi keturis kartus daugiau vaizdo taškų (16 kartų daugiau vaizdo taškų, palyginti su „Full HD“ formatu).

Padidėjus ekrano dydžiui dar labiau išaugo vaizdą apdorojančio procesoriaus reikšmė, nuo kurio priklauso atkuriamo vaizdo kokybė. Naudojant patentuotą algoritmą vaizdo procesorius „X1 Ultimate“ gali apdoroti 33 mln. vaizdo taškų, kurie sudaro 8K formato kadrą. 8K raiškai pritaikyta „X-Reality PRO“ funkcija gali padidinti bet kokio formato vaizdo iki televizoriaus palaikomo standarto, o vaizdo tikslumui ir detalumui išgauti pasitelkiama speciali 8K duomenų bazė.

„ZG9“ serijos televizoriams pritaikytos ir tokios „Sony“ technologijos kaip zoninio apšvietimo reguliavimas „Backlight Master Drive“ ir vaizdo pašviesimo funkcija „X-tended Dynamic Range PRO“, kurios palaiko 8K raiškos vaizdus.

Dar vienas svarbus aspektas didelės įstrižainės televizoriuose – tikslus garso šaltinio pozicionavimas. Patobulinusi ankstesniuose OLED modeliuose panaudotą akustinio ekrano technologiją „Accoustic Surface Audio“, „Sony“ „ZG9“ serijai sukūrė naujos kartos garso sistemą „Accoustic Multi-Audio“. Realistiškam garsui perteikti šiuose televizoriuose naudojami keturi garso šaltiniai – po du į viršų ir apačią nukreiptus garsiakalbius. Taip žiūrovams sudaromas įspūdis, kad garsas sklinda tiesiai iš ekrano, o ne iš ten, kur yra garsiakalbiai.

Be to, „ZG9“ modeliai palaiko centrinio garsiakalbio režimą ir gali būti naudojami kartu su namų kino sistemomis.

Aukštos klasės „AG9“ televizoriai su organinių šviesos diodų ekranu

„Sony“ televizorių seriją „AG9“ sudaro naujieji organinių šviesos diodų (OLED) flagmanai – 4K HDR formatą palaikantys 77, 65 ir 55 colių įstrižainės modeliai.

Naujieji televizoriai su OLED technologija išsiskiria plačiu vaizdo perteikimo kampu, tiksliai atkuriamu kontrastu ir giliais tamsiais atspalviais. Vaizdo apdorojimo procesorius „X1 Ultimate“ tiksliai ir individualiai valdo kiekvieną iš daugiau kaip 8 mln. vaizdo taškų ekrane. Papildomai „AG9“ serijos televizoriai aprūpinti „Pixel Contrast Booster“ technologija, kuri efektyviau perteikia spalvas ir kontrastą šviesiose kadro vietose. Dėl šių ypatybių „AG9“ serijos televizoriai užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę, artimą profesionalaus lygio vaizdo monitoriui.

Šiuose „Sony“ modeliuose esanti „Acoustic Surface Audio+” technologija garsą projektuoja tiesiai iš ekrano paviršiaus ir kuria betarpišką garso ir vaizdo įspūdį. Tuo metu „Center Speaker Mode“ leidžia televizorių naudoti kaip centrinį garsiakalbį kartu su namų kino teatro sistemomis.

„AG9“ televizoriai turi itin ploną korpusą. Montuojant juos prie sienos su laikikliu „SU-WL850“, atstumas nuo sienos iki televizoriaus krašto yra du kartus mažesnis už ankstesniuosius modelius.

Android TV“ sistema ir išmanusis valdymo pultelis

„ZG9“ ir „AG9“ serijų televizoriuose naudojama „Android TV“ operacinė sistema, palaikanti įvairias programėles iš „Google Play“, įskaitant „Youtube“, „Netflix“, „Prime Video“ ir kitas. Šie televizoriai taip pat palaiko „Sony“ išmaniuosius garsiakalbius „LF-S50G“ ir „SRS-XB501G“, taip pat „Google Home“ ar „Amazon Echo“.

Patogesniam televizorių valdymui skirtas naujo dizaino išmanusis nuotolinio valdymo pultelis, kuriuo galima valdyti kitus prie televizorių prijungtus prietaisus, pavyzdžiui, televizijos priedėlius, „Blu-ray“ diskų grotuvus, žaidimų konsoles. Be to, pultelis gali siųsti radijo signalus, tai leidžia valdyti televizorių tiesiai į jį nenukreipus pultelio.

Be „MASTER“ serijos modelių, „Sony“ Europos rinkoje taip pat pasiūlys naujus „AG8“ serijos 4K HDR 65 ir 55 colių įstrižainės organinių šviesos diodų (OLED) modelius, „XG95“ serijos 4K HDR „Full Array“ 85, 75, 65 ir 55 colių įstrižainės skystųjų kristalų (LED) modelius, „XG90“ serijos 4K HDR „Full Array“ 49 colių įstrižainės LED modelį, „XG85 4K HDR“ 85, 75, 65 ir 55 colių įstrižainės LED modelius, „WG6“ „Full HD“ HDR LED 50 ir 43 colių įstrižainės LED modelius. Modelių kainos ir pasirodymo datos bus paskelbtos vėliau.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau