„Snapdragon 660“ našumas gali būti mažesnis nei žadėta

Mobilioji platforma „Qualcomm Snapdragon 660“, skirta vidutinio segmento išmaniesiems telefonams, buvo oficialiai pristatyta gegužės 9 dieną. Šią SoC naudojantys įrenginiai rinkoje pasirodys vėliau šiais metais, ir tik tada galėsime objektyviai įvertinti lustų rinkinio darbo efektyvumą.

Bet kol tai atsitiks, turime tenkintis testų rezultatais, gautais bandant prietaisų prototipus, naudojančius šią SoC. Vienas iš tokių pavyzdžių, kodiniu pavadinimu „Heart“, „apsireiškė „GeekBench“ internetinėje svetainėje.

Paveikslėlyje matyti, kad prietaiso su „Qualcomm Snapdragon 660“ rezultatas buvo 1588 taškų vieno branduolio režimu ir 5455 taškų Multi-core. Lyginant su „Snapdragon 653“, pirmuoju atveju spartos padidėjimas siekė 10%, antruoju – 16%. Tai yra žemiau kūrėjų deklaruotų 20 procentų spartos augimo, tačiau šis neatitikimas gali būti paaiškintas skirtingomis testavimo metodikomis ir bandomo prietaiso nepakankamai optimizuota programine įranga.

Prisiminsime, kad „Qualcomm Snapdragon 660“ yra pagamintas naudojant 14 nm procesą ir sudarytas iš aštuonių branduolių „Kryo 260“ su 2,2 GHz dažniu bei ir grafikos greitintuvo „Adreno 512“. Platforma palaiko iki 8GB talpos LPDDR4-1866 tipo RAM ir du vidinės atmintinės tipus – eMMC ir UFS. Įmontuotas X12 LTE korinio ryšio modemas leidžia atsisiųsti duomenis iki 600 Mb/s sparta.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau