Šiuolaikiškas dizainas ir panoraminiai vaizdai: Naujas „Philips monitors“ monitorius su 34 colių lenktu LCD ekranu

Dailus 1800R lenktas ekranas su aukščio keitimo galimybe. Itin skaidrus ir platus QHD aukštos raiškos vaizdas. „MultiView“ funkcija leidžia prijungti ir žiūrėti du vaizdus vienu metu

„MMD“, pirmaujanti technologijų bendrovė ir licencijuotas „Philips monitors“ partneris, papildė savo lenktų ekranų gretas dar vienu nauju modeliu: 1800 mm išlinkio ir itin plataus 21:9 formato naujasis 34 colių ekranas 349X7FJEW suteikia įtraukiančią žiūrėjimo patirtį ir garantuoja užtektinai vietos kelioms užduotims atlikti. Itin skaidri „Quad HD“ raiška sukuria detalų vaizdą, o „MultiViewfunkcija, apdorojanti didelius informacijos kiekius ekrane vienu metu, leidžia visapusiškai išnaudoti ekrano galimybes. Ekrano dizainas sukonstruotas taip, kad naudotojai galėtų pasikreipti ir pasireguliuoti ekrano aukštį pagal savo poreikius ir tokiu būdu visiškai mėgautis žiūrėjimo patirtimi.

349X7FJEW

Norime, kad kuo daugiau naudotojų galėtų mėgautis lenktų ekranų privalumais: galimybe sutelkti dėmesį ir pasinerti į vaizdą,“ – teigia Artem Khomenko, „MMD“ kompanijos „Philips monitors Europe“ produkto vadybininkas. „34 colių modelis yra naujausias mūsų išsamiosios produktų linijos pavyzdys, kurį norėtume pradėti platinti jau šiais metais. Tai yra dalis mūsų įsipareigojimo pasiūlyti žmonėms tokius ekranus, kurie leistų nuveikti daugiau ir džiaugtis didesniu produktyvumu, naudojant plačius bei gražius ekranus, kuriuos sukurti įkvėpė mus supanti aplinka.“

Puikus monitorius, tinkantis tiek darbui, tiek poilsiui  

Pasižymintis 1800R išlinkiu, šis naujas X linijos lenktas ekranas leis labiau pasinerti į veiklas namuose ir kitose aplinkose, kuriose paprastai yra sunkiau susikoncentruoti, pavyzdžiui, namuose. Tai leis naudotojams lengviau sutelkti dėmesį į atliekamą veiklą, pavyzdžiui, žiūrint filmą, retušuojant nuotraukas, montuojant video ar dirbant su skaičiuoklėmis bei dokumentais po darbo valandų. Lenktas ekranas didina koncentraciją, sustiprindamas gylio įspūdį ir sukuriantis daugiau asmeninės erdvės, ypač kai reikia atlikti tas užduotis, kurioms būtinas atidumas detalėms.

Ši asmeninė žiūrėjimo erdvė naudotojams leidžia mėgautis veiklomis ilgesnį laiką. Itin platus „Quad HD“ vaizdas ir 21:9 formatas su 3440 x 1440 raiška leidžia puikiai derinti darbą su poilsiu: sukuria daugiau erdvės nuotraukų žiūrėjimui ir leidžia atlikti keletą užduočių vienu metu, pvz., naudotis el. paštus, tikrinti dokumentus, sekti tiesiogines sporto varžybas, ir svarbiausiamėgautis puikiu vaizdo skaidrumu ir ryškumu. Nuostabi videografija: ekrano pločio pakanka matyti visai laiko juostai, o 117,3 % (CIE1931) sRGB spalvų gama puikiai atkuria spalvas, kas neabejotinai patiks fotografams ir video kūrėjams. „AMD FreeSync“ technologija leidžia peržiūrėti video sklandžiai – be trūkčiojimų, mirgėjimo ar judesių liejimosi.

Atsižvelgiant į išvaizdos svarbą ekranui, 349X7FJEW išvaizdos kūrimui buvo skiriamas ypatingas dėmesys. Ekranas ne tik padidina žiūrėjimo erdvę, bet ir pasižymi blizgia išvaizda, kurią papildo dalūs linkiai bei chromuotas ir žvilgantis paviršius. Šis ekranas aprūpintas ne tik naudingomis funkcijomis, bet ir elegancija.

Sukurtas patogumui ir gerovei užtikrinti

Naujausias 34 colių lenktas X linijos monitorius yra sumaniomis savybėmis, darančiomis žmonių gyvenimą lengvesnį ir patogesnį.

Ekrano aukštį ir pokrypį galima pareguliuoti pagal savo regos kampą, kas padeda išvengti nepatogių ir žalingų sėdėjimo pozicijų.

349X7FJEW taip pat pasižymiLowBlue“ būsenos nustatymu. Tyrimai rodo, kad trumposios mėlynos šviesos bangos gali pažeisti akis ir ilgainiui pakenkti regėjimui lygiai taip pat kaip ultravioletiniai spinduliai. Sukurtas gerovei užtikrinti, „Philips LowBlue“ būsenos nustatymas naudoja išmanios programinės įrangos technologiją, sumažinančią žalingą trumpųjų bangų mėlynos šviesos poveikį.  

Kelių užduočių atlikimas vienu metu yra įprasta praktika šiais laikais. Šis monitorius leidžia vienu metu mėgautis keliais vaizdais, transliuojamas ne į du, o į vieną ir tą patį plačiaekranį monitorių. Tai užtikrina „Philips MultiView“ funkcija. Ekranas gali būti padalintas į dvi lygias dalis arba vienas vaizdų gali būti transliuojamasvaizdas vaizde“ (PiP) formatu. Tokiu būdu naudotojai gali dirbti su dokumentais, žiūrėdami žinias arba sportą viename iš veikiančių vaizdų.

Taip pat nėra būtinybės turėti atskirą USB šakotuvą: įvairūs įrenginiai gali būti prijungti prie integruoto šakotuvo, kuris sumažina laidų kiekį ir leidžia greitai prisijungti nešiojamą kompiuterį prie vienos laisvų USB jungčių. Monitorius gali būti naudojamas ir USB įrenginiams įkrauti.

Naująjį „Philips“ 349X7FJEW X linijos ekraną, kurio rekomenduojama mažmeninė kaina yra 899 Euro, bus galima įsigyti jau 2017 m. balandį.

Technines monitoriaus specifikacijas galite rasti čia:
https://www.download.p4c.philips.com/files/3/349x7fjew_00/349x7fjew_00_pss_litlt.pdf

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau