“Siswoo C55 Longbow” apžvalga – 169€ už itin patrauklų telefoną

Visai neseniai mūsų ofisą pasiekė naujas išmanusis telefonas “Siswoo C55 Longbow”, kurį iš oficialios gamintojo elektroninės parduotuvės galima įsigyti už 169 eurus. Savo ruožtu pateikiame Jums šio 5,5 colių įrenginio apžvalgą.

Telefono dizainas

Vienas naujausių “Siswoo” išmaniųjų telefonų yra tikrai ne tarp mažiausių įrenginių rinkoje ir turi 5,5 colių ekraną su 1280x720p HD rezoliucija. Įsijungus šį telefoną pirmas įspūdis išties puikus.

Siswoo C55 Longbow
Siswoo C55 Longbow

Lyginant su aukštesnės rezoliucijos ekranus turinčiais telefonais galima įžvelgti kiek blankesnes spalvas, tačiau mažiau kibioms akims šio įrenginio ekranas turėtų patikti. Ekranas nėra pernelyg ryškus, tačiau ir ne per blankus, kas sukuria išties malonų įspūdį ilgiau naudojantis telefonu.

Dešinėje telefono pusėje randame įjungimo/išjungimo, o kairėje – garso reguliavimo mygtuką. Įrenginio viršuje įmontuota ausinėms jungtis, o bene keisčiausias gamintojo sprendimas – telefono apačioje įmontuota mini USB jungtis. Kuomet nusprendžiame įkrauti savo įrenginio bateriją – tai tikrai sukelia nepatogumo jausmą.

Siswoo C55 Longbow
Siswoo C55 Longbow

Nors “Siswoo C55 Longbow” ir yra sąlyginai didelis telefonas, tačiau nėra itin sunkus ar pernelyg lengvas – kas leidžia puikiai juo naudotis viena ranka. Bene įdomiausia įrenginio vieta – jo nugarėlė.

Kairiajame nugarėlės kampe įmontuota foto kamera, o šalia jos – blykstė, tačiau įdomumas ne tame. Norint įsidėti SIM ar atminties kortelę teks šiek tiek pavargti, nes nugarėlė yra itin plona ir panaši į tokią, kuri galėtų sulūžti dėl ne itin švelnaus elgesio.

Telefono veikimas

“Siswoo C55 Longbow” veiklą vykdo 64 bitų aštuonių branduolių “MediaTek MTK6753” procesorius, kurio taktinis dažnis 1.3Ghz. Įrenginyje taip pat integruota 2GB operatyviosios atminties bei 16GB vidinės atminties. Tiesa, vartotojui prieinama 11,62GB iš galimų 16GB.

Mūsų pradinis įspūdis, kuris išties buvo itin geras, nepasikeitė ir ilgėliau pasinaudojus šiuo įrenginiu. Telefonas puikiai veikia atliekant tiek standartinis funkcijas, tiek žaidžiant naujausius žaidimus ar naudojantis įmantresnėmis programomis.

“MediaTek MTK6753” procesorius taip pat nepasižymi itin dideliu “karščiu”. Net ir ilgesnį laiką žaidžiant žaidimus nesusidūrėme su jokiais keblumais dėl telefono kaitimo, o ir nugarėlė nepasižymėjo kažkokia neįprasta šiluma.

siswoo

Reziumuojant, galima teigti, jog įrenginio veikimas yra išties itin sklandus ir nesvarbu kam Jūs naudosite šį telefoną – žaidimams, darbui su aplikacijomis ar standartinėms reikmėms, tačiau jo veikimas greičiausiai bus sklandus.

Telefono kamera

Kalbant apie telefono foto kameras – nieko neįprasto nerandame. Telefono nugarėlėje integruota 13MP foto kamera su blykste, o priekyje – 5MP kamera, kuri taip pat turi blykstę bei keletą papildomų funkcijų Jūsų asmenukėms.

Detalizuojant, galime teigti, jog pagrindinė šio įrenginio kamera yra išties verta komplimentų. Nuotraukos pakankamai kokybiškos, spalvos natūralios ir nekyla jokių problemų fotografuojant nei šviesioje nei mažiau apšviestoje aplinkoje.

Telefono baterija

Telefono gamintojai į išmanųjį telefoną įmontavo ir išties gerą bateriją, kuri talpina iki 3300mAh.

Nors baterijos talpa ir nėra pati didžiausia ką šiuo metu galima rasti rinkoje, tačiau telefono veikimo trukmė yra išties puiki. Jeigu ieškote įrenginio, kuris įprastiniam vartojimui atlaikytų daugiau nei parą – Siswoo C55 Longbow yra vienas iš tokių.

Testavimo metu naudojomės standartinėmis įrenginio funkcijomis, naršėme internete, stebėjome Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidimą ir rezultatai taip pat buvo geri. Šio testo metu telefonas mums atlaikė daugiau nei 12 valandų.

Išvados

“Siswoo C55 Longbow” nėra itin brangus ar itin pigus išmanusis telefonas, tačiau tai turbūt geriausias įrenginys kurį šiuo metu galima įsigyti už mažiau nei 200 eurų.

Telefonas gal ir nepasižymi itin puikiu dizainu, tačiau pasižymi puikiu veikimu, gera foto kamera bei baterija ir turėtų patenkinti daugumos vartotojų lūkesčius. Žinoma, gamintojas galėjo kitur integruoti mini USB jungtį, tačiau tai tikriausiai nėra didžiulė problema?

Dėkojama už išmaniojo telefono pavyzdį SISWOO kompanijai. Jeigu nuspręsite įsigyti šį įrenginį – tai galite padaryti oficialioje kompanijos internetinėje parduotuvėje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau