Šiais metais kompanija ASUS švenčia savo 30-metį!

Dar 1989 metais talentingi Taivano inžinieriai nusprendė pagaminti savo pagrindines (motinines) plokštes kompiuteriams IBM ir ALR. Jų darbas buvo toks sėkmingas, kad vos per keletą metų ASUS tampa pagrindiniu pasaulyje pagrindinių (motininių) plokščių gamintoju. Tuo pačiu metu pirmasis nešiojamas kompiuteris ASUS – P6300 buvo pagamintas 1997 metais, o jau 1998 nešiojami kompiuteriai ASUS nuvyko į kosminę stotį „Mir“, kur tapo vienomis iš patikimiausių įrangų, atidirbę be sutrikimų 600 dienų. 2006 metais ASUS sukuria prekės ženklą ROG – Republic of Gamers, pagal kurį pradeda gaminti aukštos kokybės žaidimų nešiojamus kompiuterius, kompiuterių komponentus ir priedus. 

Norėdama švęsti šį įvykį ir pateikti naujausius verslo ir žaidimų segmento nešiojamų kompiuterių modelius, kompanija ASUS surinko partnerius ir spaudos atstovus pačiame Vilniaus centre – viešbutyje „Radisson Blu Hotel“.

Renginio metu buvo parodyti daugiau kaip 10 geriausių serijų ZenBook, VivoBook ir Republic of Gamers nešiojamų kompiuterių ASUS.

Pagrindinė naujovė buvo pirmas pasaulyje nešiojamas kompiuteris su papildomu ekranu ScreenPad Plus – ZenBook Pro Duo UX581. Inovacinis ultrabook ASUS ZenBook Pro Duo suteikia neribotas galimybes produktyviam darbui. Ši unikali įranga turi iš karto du displėjus, kurių skiriamoji geba 4K/UHD, be to papildomas jutiklinis ekranas ScreenPad Plus ne mažesnio pločio nei pagrindinis OLED displėjus. Su ZenBook Pro Duo daug lengviau įgyvendinti drąsiausias kūrybines idėjas.

Pristatymo metu buvo parodyta atnaujinta nešiojamų kompiuterių ASUS ZenBook 13/14/15 linija, tarp kurių funkcijų reikia ypač pažymėti displėjų NanoEdge be rėmelių ir revoliucinį papildomą displėjų ScreenPad 2.0, kuris padės dar patogiau dirbti su skirtingais proektais.

Taip pat buvo parodyta naujoji nešiojamų kompiuterių ASUS karta VivoBook S15, kuri tapo dar ryškesnė, nei ankstesnė. Keletas korpuso dizaino variantų, atliktų spalvotų blokų koncepcijoje, tiks įvairiems žmonėms, kuriuos vienija vienas dalykas – tyrinėtojų dvasia.

Renginio dalyviai galėjo susipažinti ir su žaidimų segmento naujovėmis – nešiojamais kompiuteriais ROG Strix SCAR III ir ROG Strix Hero III, kurie skirti aukščiausio lygio kibersporto varžyboms.

Išsamesnė informacija apie modelius, nurodytus tekste:

ZenBook Pro Duo (UX581) – https://www.asus.com/Laptops/ZenBook-Pro-Duo-UX581GV/

ASUS ZenBook (UX434) – https://www.asus.com/Laptops/ASUS-ZenBook-14-UX434FL

ASUS VivoBook S15 (S532) – https://www.asus.com/Laptops/ASUS-VivoBook-S15-S532FL/

ROG Strix SCAR III (G531/G731) – https://www.asus.com/Laptops/ROG-Strix-SCAR-III/

ROG Strix Hero III (G531/G731) – https://www.asus.com/Laptops/ROG-Strix-Hero-III/

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau