Sharp įsisavins aukštos kokybės „Super IGZO“ ekranų gamybą

Korporacija „Sharp“ kitais metais įsisavins pagerinta IGZO technologija paremtų ekranų gamybą. IGZO (indžio oksido, galio ir cinko) metodo naudojimas užtikrina didelius matymo kampus ir puikų spalvų atkūrimą. Ši technologija taip pat pagerina jutiklinių ekranų tikslumą ir jautrumą lietimui. Be to ji, lyginant su įprastais ekranais, žymiai sumažina energijos suvartojimą.

Sharp įsisavins aukštos kokybės „Super IGZO“ ekranų gamybą

Patobulinta technologija buvo pavadinta „Super IGZO“. Pranešama, kad ji suteikia naujų energijos suvartojimo efektyvumo ir raiškos didinimo galimybių. Teigiama, kad, lyginant su dabartine IGZO technologija, energijos suvartojimas bus sumažintas 10-20 procentų.

Sharp įsisavins aukštos kokybės „Super IGZO“ ekranų gamybą

Masinė „Super IGZO“ ekranų gamyba bus vykdoma Mie prefektūroje (Japonija) esančioje „Sharp“ gamykloje. Bendrovė ketina gaminti naujo tipo ekranus išmaniesiems telefonams, planšetėms ir kitiems prietaisams. Tikimasi, kad iki 2020 finansinių metų „Super IGZO“ matricos „Sharp“ atneš 400 mln JAV dolerių pajamų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau