„Seagate“ pristato greičiausią pasaulyje SSD

seagate

„Seagate“ kėsinasi į greičiausio SSD kietojo disko titulą, pristatydama naujus kaupiklius. Naujieji „Seagate“ kaupikliai siūlys 10GBps spartą, tai 4GBps greičiau, už dabar greičiausią NVMe tipo SSD diską.

„Seagate“ naujus kaupiklius išleisti kėtina vasarą. Naujieji SSD diskai bus efektyvūs kalbant ir apie energijos sąnaudas, tai itin svarbu informacijos centrų savininkams, kur tokių diskų gali būti naudojama išties daug.

Žinoma, jog šie SSD diskai bus naudojami dideliuose informacijos centruose, kur reikalinga tik aukščiausios klasės įranga ir efektyvumas. Nors „Seagate“ šių diskų kainos dar neskelbia, tačiau galima numanyti, kad ji bus itin didelė.

10GBps SSD diskai naudos x16 PCIe jungtį, tačiau „Seagate“ planuoja išleisti ir lėtesnius, 6.7GBps kaupiklius, su x8 PCIe jungtimi.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau