„Samsung“ vadybininkas suimtas dėl bandymo konkurentams parduoti paslaptis

„Samsung“ rizikuoja atsidurti dar vieno skandalo epicentre. Situacija su „Galaxy Note 7“ užsidegimu jau artėja prie pabaigos – baterijų keitimo programa veikia. Tačiau šiandien Korėjos žiniasklaida pranešė, kad suimtas vienas iš  įmonės vadybininkų, kuris liepos pabaigoje bandė parduoti paslaptis konkuruojantiems gamintojams iš Kinijos.

Siekiant nepakenkti tyrimui, nusikaltimo dalyvių pavardės nebuvo atskleistos , tačiau žinoma, kad ketinta parduoti informacija yra susijusi su 14 ir 10 nm lustais, kuriuos kuria „Samsung“. Pranešama, kad bendrovė pateikė ieškinį savo darbuotojui ir dabar vyksta tyrimas.

Exynos

Mobiliųjų prietaisų komponentus („Exynos“ lustus, LPDD4 ir UFS atmintį, kameras ir t.t.) kuriantis padalinys yra sėkmingiausias „Samsung“ struktūroje. 10 nm lustai dar nebuvo oficialiai pristatyti, tačiau tikimasi, kad tai bus „Exynos 8895“, pasirodysiantis kartu su „Galaxy S8“.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau