„Samsung“ tęsia šių metų premjeras: pristatė nebrangius „Galaxy A52“, „A52 5G“ ir „A72“ išmaniuosius telefonus

„Samsung“ trečiadienį pristatė tris naujus „Galaxy A“ serijos išmaniuosius telefonus – „Galaxy A52“, „A52 5G“ ir „A72“, kurie pažangias inovacijas priartins prie kiekvieno pirkėjo. Naujųjų modelių kamera atvers platesnes bendravimo ir saviraiškos galimybes, sklandžiau slenkamas ekranas padės labiau įsitraukti į vaizdinį turinį, o atsparumas vandeniui ir talpesnė baterija vartotojams leis jaustis užtikrintais, jog telefonas tarnaus patikimai.

Dėmesys nuotraukų kokybei

Vienas didžiausių naujosios „Galaxy A“ serijos privalumų – patobulinta kamerų sistema. Visapusiška keturių kamerų sistema, kurios pagrindinio jutiklio raiška yra 64 MP, leis fiksuoti ryškius bei detalius kadrus, o „4K Video Snap“ funkcija padės norimus 4K rezoliucijos vaizdo įrašų momentus lengvai išsaugoti aukštos kokybės 8 MP nuotraukos formate. Scenos optimizavimo funkcija, pasitelkdama dirbtinį intelektą, automatiškai parinks optimalius fotografavimo nustatymus 30 nuotraukų kategorijų, tokių kaip maistas, kraštovaizdžiai ir naminiai gyvūnai.

Mėgstantys aktyvų gyvenimo būdą įvertins optinio vaizdo stabilizavimo funkciją, kuri užtikrina, jog užfiksuotos nuotraukos ar vaizdo įrašai bus ryškūs ir nesusilieję – nesvarbu, ar filmuojamas šokis, ar bandoma įamžinti triuką su riedlente. Tamsoje vaizdo kokybę pagerinti padės kameros naktinis režimas, kuris, naudodamas kelių kadrų apdorojimą, padės išgauti šviesią ir ryškią nuotrauką.

Turiniui stiliaus bei unikalumo suteiks „AR Emoji“ bei „Mano filtro“ funkcijos. Taip pat, įjungus „Fun Mode“1 režimą, gamyklinėje kameros aplikacijoje fiksuojamiems vaizdams galima pritaikyti „Snapchat“ papildytos realybės efektus.

Akį traukiantis ekranas ir atnaujintas dizainas

Naujųjų „Galaxy A“ telefonų „Super AMOLED“ ekranai tapo šviesesni ir sklandesni. 120Hz atsinaujinimo dažnį siūlantis „Galaxy A52 5G“ ir 90Hz suteikiantys „Galaxy A52“ bei „A72“ ekranai leis lengviau ir sklandžiau naršyti socialiniuose tinkluose.

Didesnis 800 nitų šviesumas suteiks galimybę įrenginiu komfortiškai naudotis atviroje erdvėje, o „Eye Care“2 sertifikatas užtikrins draugiškumą akims. Prie išmaniojo naudojimo įpročių prisitaikanti ir pagal tai automatiškai matricos spalvų temperatūrą parenkanti „Eye Comfort Shield“3 funkcija sumažina akių nuovargį.

Patobulinęs naujųjų „Galaxy A“ serijos modelių ekranus, gamintojas skyrė dėmesio ir korpusų atnaujinimams. Aptakesnės briaunos, minimalistinis kamerų modulis bei kiti apgalvoti dizaino sprendimai padėjo pagerinti įrenginių ergonomiką ir praktiškumą.

Didesnis užtikrintumas ir platesnės galimybės

„Galaxy A52“, „A52 5G“ ir „A72“ – atsparesni vandeniui ir dulkėms4, tai liudija turimas IP67 sertifikatas. Vartotojų duomenų saugumu rūpinasi „Samsung Knox“5 sistema, realiu laiku sauganti telefone esančią asmeninę informaciją nuo vagystės.

Vis spartėjantis gyvenimo tempas skatina nuo jo neatsilikti ir išmaniuosius telefonus. „Galaxy A52 5G“ tai įgyvendina pasiūlydamas visiems prieinamą galimybę pasinaudoti dar didesnę interneto spartą užtikrinančiu 5G ryšiu. Prie sklandesnio bei greitesnio naujųjų modelių veikimo prisideda ir „One UI 3“ vartotojo sąsaja, kuri tapo intuityvesnė ir leidžianti svarbiausią informaciją pasiekti dar greičiau.

„Galaxy A52“, „A52 5G“ ir „A72“ taip pat pasižymi įvairiomis anksčiau tik premium klasei priskiriamomis savybėmis, tokiomis kaip stereo garsiakalbiai ar iki 1 TB talpos kortele išplečiama vidinė atmintis. Tam, kad vartotojai galėtų nepertraukiamai naudotis įrenginiais, „Galaxy A52“ aprūpintas 4500 mAh, o „Galaxy A72“ – 5000 mAh talpos baterijomis, kurios be įkrovimo gali tarnauti dvi dienas.

„Samsung“ nuolat ieško būdų skatinti tvarumą, todėl „Galaxy A52“, „A52 5G“ ir „A72“ pakuotėms efektyviau naudojami celiuliozė ir popierius, siekiant sumažinti neišnaudotą vietą ir reikalingų žaliavų kiekį. Atsakingą požiūrį į ateitį atspindi ir gamintojo įsipareigojimas šiems telefonams tiekti reguliarius programinės įrangos naujinius trejus metus, o saugumo pataisymus – mažiausiai ketverius metus.

Integracijos su „Galaxy“ ekosistema privalumai

Naujosios „Galaxy A“ serijos naudojimo patirtį gerina sklandus sujungimas su kitais įrenginiais, įskaitant „Galaxy Buds Pro“, „Galaxy SmartTag“ ir „Galaxy Tab“6 bei naujos galimybės „Galaxy“ ekosistemoje. „SmartThings“ paslauga leidžia telefonu valdyti tūkstančius namų aplinkoje esančių įrenginių, įskaitant kompiuterius, televizorius ir dėvimuosius prietaisus. Be to, „SmartThings Find“ gali padėti surasti pamestus suporuotus prietaisus, o kasdienius daiktus – prie jų pritvirtinus „Galaxy SmartTag“7 išmanųjį sekiklį.

Prieš pasidalinant nuotrauka socialiniuose tinkluose, ją akimirksniu išsiųsti galima šalia esantiems ir „Galaxy“ įrenginius naudojantiems draugams, pasinaudojant „Quick Share“ funkcija, netaikančia failo dydžio apribojimų. „Private Share“8 taip pat suteiks galimybę vienu paspaudimu, net ir jau pasidalinus nuotraukomis ar filmuota medžiaga, pasirinkti, kokie vartotojai gali visa tai matyti.

„Galaxy A52“, „A52 5G“ ir „A72“ vartotojai galės pasirinkti iš keturių įrenginių spalvų: nuostabios violetinės, juodos, mėlynos ir baltos.

Produkto specifikacijos

SpecifikacijosGalaxy A52Galaxy A52 5GGalaxy A72
Ekranas6,5 colio FHD+ „Super AMOLED Infinity-O ekranas“ (1080 x 2400),
407 pikselių tankis colyje 90 Hz atsinaujinimo dažnis
6,5 colio FHD+ „Super AMOLED Infinity-O ekranas“ (1080 x 2400),
407 pikselių tankis colyje 120 Hz atsinaujinimo dažnis
6,7 colio FHD+ „Super AMOLED Infinity-O ekranas“ (1080 x 2400), 394 pikselių tankis colyje 90 Hz atsinaujinimo dažnis
* „Infinity-O” ekranas – beveik berėmis. * Ekranas matuotas įstrižai kaip stačiakampis, nekreipiant dėmesio į suapvalintus kampus. Tikrasis naudingas plotas yra mažesnis dėl lenktų kampų ir kameros išpjovos. 
Matmenys
ir svoris
75,1 x 159,9 x 8.4mm 189g75,1 x 159,9 x 8,4mm 189g77,4 x 165,0 x 8,4mm 203g
Kamera
[Priekinė] 32MP FF (F2,2, 0,8µm)[Priekinė] 32MP FF (F2,2, 0,8µm)[Priekinė] 32MP FF (F2,2, 0,8µm)
[Galinė] Pagrindinė: 64MP OIS AF (F1.8, 0.8µm) Itin plataus kampo: 12MP FF (F2,2, 1,12µm) Makro: 5MP FF (F2,4, 1,12µm) Gylio: 5MP FF (F2,4, 1,12µm)
*Priartinimas Skaitmeninis priartinimas iki 10 kartų
[Galinė] Pagrindinė: 64MP OIS AF (F1.8, 0.8µm) Itin plataus kampo: 12MP FF (F2,2, 1,12µm) Makro: 5MP FF (F2,4, 1,12µm) Gylio: 5MP FF (F2,4, 1,12µm)
*Priartinimas Skaitmeninis priartinimas iki 10 kartų
[Galinė] Pagrindinė: 64MP OIS AF (F1.8, 0.8µm) Itin plataus kampo: 12MP FF (F2,2, 1,12µm) Makro: 5MP FF (F2,4, 1,12µm) Teleobjektyvas (3x): 8MP OIS AF (F2,4, 1,0µm)
*Priartinimas Skaitmeninis priartinimas iki 30 kartų Optinis priartinimas iki 3 kartų
Procesorius8 branduolių (2×2,3 GHz + 6×1,8 GHz)8 branduolių (2×2,3 GHz + 6×1,8 GHz)8 branduolių (2×2,3 GHz + 6×1,8 GHz)
AtmintisRAM:  6 GB  ROM: 128 GB RAM: 6 GB ROM: 128 GB​RAM: 6 GB  ROM: 128 GB 
* Gali skirtis priklausomai nuo modelio, spalvos, rinkos ir operatoriaus.
* Tikrasis atminties kiekis priklauso nuo diegiamos programinės įrangos
Išplečiama atmintis
ir SIM kortelė
2 lizdai (SIM 1 + hibridinis) „Micro SD“: iki 1TB talpos
* „Micro SD“ kortelė parduodama atskirai. Prieinamumas gali skirtis, priklausomai nuo šalies ir gamintojo. * SIM kortelė parduodama atskirai. Prieinamumas gali skirtis, priklausomai nuo šalies ir gamintojo. * eSIM palaikymas kai kuriose rinkose, kuriuose parduodamas „Galaxy“ įrenginys, gali būti įjungiamas ar išjungiamas su programinės įrangos atnaujinimu. eSIM paslaugos planas gali skirtis priklausomai nuo operatoriaus. Patikrinkite, ar jūsų operatoriaus mobiliojo ryšio planas palaiko eSIM funkcionalumą.
Baterija4500 mAh (tipinė)4500 mAh ​(tipinė)5000 mAh (tipinė)
* Tipinė talpa nustatyta trečiųjų šalių laboratorijos sąlygomis. Tipinė talpa yra numatomas talpios vidurkis, atsižvelgiant į baterijų talpos nukrypimus pagal IEC 61960 standartą testuotuose baterijų pavyzdžiuose. Įvertinta (minimali) „Galaxy A52“ ir „A52 5G“, bei „A72“ baterijų talpa atitinkamai yra 4370mAh ir 4860mAh. Realus baterijos tarnavimo trukmė priklauso nuo tinkle būsenos, naudojimo įpročių ir kitų veiksnių.
Įkrovimas25W greitasis įkrovimas
* Belaidis įkrovimas suderinamas su QC2.0 ir AFC standartais
Operacinė sistemaAndroid 11
Tinklas4G5G4G
* Realus greitis gali priklausyti nuo šalies, operatoriaus ir vartotojo aplinkos
RyšiaiWi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4G+5GHz) Bluetooth® v 5.0 USB Type 2.0-C Vietovė (GPS, „Glonass“, „BeiDou“, „Galileo“) 
* „BeiDou“ ir „Galileo“ aprėptis gali būti ribota. „BeiDou“ kai kuriose šalyse gali būti neprieinamas.
MokėjimaiNFC MST (tik Korėjos rinkai skirtame „Galaxy A52 5G“)
* Prieinama tik tam tikrose rinkose. Mokėjimo sprendimai ir prieinamos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo rinkos, operatoriaus ir paslaugos teikėjo.
JutikliaiAkselerometras, pirštų atspaudų skaitytuvas, giroskopas, geomagnetinis jutiklis, šviesos jutiklis, virtualus artumo jutiklis
AutentifikavimasUžrakto tipas: šablonas, PIN, slaptažodis Biometrinis užrakto tipas: veido nuskaitymas, pirštų antspaudų jutiklis
Garsas[AKG sureguliuoti stereo garsiakalbiai] Erdvinį garsą suteikianti „Dolby Atmos“ technologija
[Itin aukštos kokybė garso atkūrimas] UHQ 24-bit PCM: iki 24 bitų
[Atkuriami audio formatai] MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA [„Bluetooth“] „Dual Audio“ funkcija: prijunkite du „Bluetooth“ prietaisus „Galaxy A52“, „A52 5G“ ir „A72“, norėdami paleisti garsą dviejuose įrenginiuose tuo pačiu metu * Du prijungti prietaisai gali šiek tiek skirtingai atkurti garsą
Kintantis kodekas: Patobulintas „Bluetooth“ ryšys esant aplinkos radijo dažnio trukdžiams. * Veikia tik su tam tikrais „Samsung“ pagamintais priedais
* Du prijungti prietaisai gali šiek tiek skirtingai atkurti garsą. * Veikia tik su tam tikrais „Samsung“ ar AKG priedais.
Vaizdas[Atkuriami video formatai] MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM 
[Sujungimas su televizoriumi] Belaidis: „Smart View“ (vaizdo bendrinimas 1080p raiška 30 kadrų per sekundę dažniu) 
Atsparumas vandeniuiIP67
* Paremta bandymo sąlygomis panardinant į 1 metro gėlo vandens gylį iki 30 minučių. Būtina nuplauti nuosėdas/išdžiovinti, jei drėgnas. Nepatariama naudoti paplūdimyje, baseine ir muiluotame vandenyje.

1 Prieinamumas priklauso nuo rinkos ir mobiliojo ryšio operatoriaus.

2 SGS, pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo kompanija apdovanojo „Galaxy A“ serijos ekranus „Eye Care“ sertifikatu, remdamasi jo gebėjimu sumažinti mėlyną šviesą. Sertifikatą galima rasti www.sgs.com.

3 „Eye Comfort Shield“ funkcija yra išjungta pagal nutylėjimą ir turi būti įjungta nustatymuose.

4 „Galaxy A52“ ir „A72“ yra įvertinti IP67. Paremta testo sąlygomis, kai panardinimo gylis gėlame vandenyje siekia 1 metrą, o panardinimo trukmė – 30 min. Nepatariame naudoti paplūdimyje, baseine ir muiluotame vandenyje. Jei ant telefono patenka cukraus turintys skysčiai, prašome jį nuplauti švariu vandeniu, spaudžiant mygtukus. Didelis vandens slėgis, kaip iš vandens čiaupo, gali pažeisti įrenginį.

5 Prieinamumas priklauso nuo įrenginio.

6 „Galaxy Buds Pro“, „Galaxy SmartTag“ ir „Galaxy Tab“ parduodami atskirai.

7 „Galaxy SmartTag“ parduodamas atskirai

8 „Private Share“ įgalina saugesnį dalinimąsi, paremtą blokų grandinės technologija, ir veikia tarp „Galaxy“ įrenginių, kuriuose veikia „Android P“ ar naujesnė operacinė sistema. Privalomas aplikacijos atsisiuntimas, norint siųsti/gauti „Private Share“ nuorodas. Po pasidalinimo, siuntėjai gali atšaukti failų pasidalinimą.