„Samsung“ pristatė talpius kaupiklius „860 QVO“ už patrauklią kainą

„Samsung“ pristatė naujausią kietųjų diskų seriją „860 QVO“, skirtą kasdienėms reikmėms. Trys nauji vidinių kaupiklių modeliai pasižymi greitu bei  patikimu duomenų siuntimu, o didžiausias iš jų yra 4TB talpos. Dabar paprasti vartotojai terabaito ir didesnės talpos kaupiklius gali įsigyti už patrauklesnę kainą.

„Šiandien vartotojai kaupia, saugo ir dalinasi 4K  raiškos vaizdo filmukais, aukščiausios grafikos žaidimais ir kitos didelės apimties duomenimis daug dažniau nei kada nors anksčiau. Todėl ne tik technologijų profesionalams, bet ir paprastiems vartotojams reikalingi talpesni ir našesni kietieji diskai. Pristatydama naują „860 QVO“ talpyklą bendrovė ir toliau pirmauja pagal daugiau nei vieno terabaito talpos kietųjų diskų pasiūlą. Dabar dar daugiau vartotojų visame pasaulyje galės mėgautis greitesniu ir patikimesniu duomenų siuntimu“, – sakė Miroslavas Ramanavičius, „Samsung Electronics Baltics“ buitinės elektronikos pardavimų vadovas.

Asmeninius kompiuterius kasdien naudojantys ir juose didelės apimties duomenis kaupiantys ir tvarkantys vartotojai dažnai susiduria su problema, kai jų kompiuteriuose pritrūksta vietos. Dėl SATA sąsajos ir 2.5“ formato, „860 QVO“ kietasis diskas tinka tiek nešiojamiems, tiek stacionariems kompiuteriams. Dabar vienas kaupiklis siūlo ir didesnę talpą, ir našesnį veikimą. Todėl už prieinamą kainą vartotojai galės įsigyti vieną prietaisą vietoje dviejų – kietojo disko (SSD) ir vidinio kietojo disko (HHD).

Naujos serijos kietieji diskai pasižymi iki 520 MB/s nuosekliojo rašymo ir 550 MB/s nuosekliojo skaitymo sparta[1]. Dėka „Samsung“ 4 bitų „V-NAND“ technologijos ir MJX valdiklio, „860 QVO“ kaupiklis veikia taip pat, kaip ir 3 bitų MLC tipo kietieji diskai. Ši talpykla dėl pažangios „Samsung „Intelligent TurboWrite“[2] technologijos išsiskiria savo greičiu, net ir išlaikydama itin našų veikimą ilgesnį laiką.

Patvarumu ir patikimumu pasižyminčiai „860 QVO“ talpyklai bus suteikiama ribota 3 metų[3] arba rašymo iki 1440 įrašytų terabaitų (TBW) garantija 4 TB modeliui, 720 TBW ir 360 TBW garantijos atitinkamai 2 TB ir 1 TB versijoms.

„860 QVO“ kietieji diskai prekyboje pasirodys jau gruodžio mėnesį. Gamintojo siūloma mažmeninė kaina 1 TB modeliui yra nuo 149,99 JAV dolerių. Daugiau informacijos apie produktus galima rasti čia: www.samsung.com/SSD.

Pagrindinės specifikacijos

Kategorija860 QVO
SąsajaSATA 6 Gbps
Formatas2.5-inch
Atmintis Samsung V-NAND 4-bit MLC
ValdiklisSamsung MJX valdiklis
Laikinoji atmintis 4GB LPDDR4 for 4TB

2GB LPDDR4 for 2TB

1GB LPDDR4 for 1TB

Talpa4TB, 2TB, 1TB[1]
Nuoseklaus skaitymo/rašymo greitisIki 550/520 MB/s
Atsitiktinio skaitymo/ rašymo greitisIki  97K/89K IOPS
Valdymo programinė įrangaSamsung Magician Software
Įrašytų baitų skaičius1,440TB (4TB)

720TB (2TB)

360TB (1TB)

Garantija3 metų ribota garantija[2]

[1] 1GB=1,000,000,000 baitai pagal IDEMA. Dalis disko atminties gali būti naudojama sistemos ir priežiūros failų saugojimui, todėl tikroji talpa gali šiek tiek skirtis nuo tos, kuri parašyta ant įrenginio pakuotės.

[2] „Samsung Electronics“ neatsako už bet kokius patirtus nuostolius, įskaitant bet kokių duomenų esančių įrenginyje praradimą ar vartotojo patirtus pelno ir pajamų nuostolius. Daugiau informacijos apie garantiją: www.samsung.com/ssd.  

[1] Veikimas gali skirtis priklausomai nuo SSD programinės įrangos versijos, sistemos techninės įrangos ir konfiguracijos. Nuosekliojo rašymo matavimai pagrįsti „Intelligent TurboWrite“ technologija. Nuosekliojo rašymo veikimas gali nebūti ilgalaikis dėl duomenų, viršijančių Intelligent TurboWrite buferio dydį. Nuosekliojo veikimo rezultatų matavimai remiasi CrystalDiskMark v.5.0.2. Atsitiktinio veikimo veiklos rezultatai remiasi „Intelligent TurboWrite“ technologija. Atsitiktinis veikimas gali nebūti ilgalaikis dėl duomenų, viršijančių Intelligent TurboWrite buferio dydį. Atsitiktinio našumo matavimai pagrįsti IOmeter 1.1.0.

* Bandymų metu naudotos sistemos konfigūracija: Testo sistemos konfigūracija: Intel® Core i7-4790k CPU@4GHz, DDR3 1600MHz 8GB, OS-Windows 7 Ultimate 64bit, Chipset-ASUS-Z97-PRO

[2] TurboWrite technologijos užimamas dydis priklauso nuo SSD disko talpos: 1 TB modelyje – iki 42GB ir 78 GB – 2/4 TB modeliuose. Daugiau informacijos apie TurboWrite, sužinosite www.samsungssd.com.

[3] 3 metų ribota garantija arba TBW garantija. Daugiau informacijos apie garantiją vartotojas ras garantiniame lape, kuris yra įrenginio pakuotėje.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai