„Samsung“ pristatė prieinamą ir visas vartotojų pamėgtas funkcijas turintį „Galaxy Tab S7 FE“ planšetinį kompiuterį

Liepos 16 d. technologijų kompanija „Samsung“ Lietuvoje oficialiai pristatė naujausią savo planšetinių kompiuterių asortimento narį – „Galaxy Tab S7 FE“. Šis įrenginys už šiek tiek mažesnę kainą siūlo pramogoms, kūrybai ir darbui su keliomis užduotims tinkamą didelį ekraną ir kitas vartotojų geriausiai įvertintas „Galaxy Tab S7“ savybes.

„Pastaraisiais metais į virtualią erdvę keliantis vis didesnei mūsų gyvenimo daliai, nesustojamai auga ir planšetinių kompiuterių paklausa. Nesvarbu, ar tai būtų nuotolinis mokymasis, bendravimas su draugais ar mėgavimasis pramoginiu turiniu, vartotojai ieško prietaiso, kuris atitiktų modernų jų gyvenimo būdą. Džiaugiamės galėdami žmonėms už prieinamą kainą pasiūlyti visas būtiniausias funkcijas turintį „Galaxy Tab S7 FE“ planšetinį kompiuterį, kuris patenkins jų kasdienius poreikius“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Sukurtas siekti produktyvumo ir kūrybos aukštumų

Pagrindinė „Galaxy Tab S7 FE“ misija – vartotojų labiausiai mėgstamas funkcijas pasiūlyti dar platesniam pirkėjų ratui. Atsižvelgiant į šiuos kompanijos klientų pageidavimus, planšetiniame kompiuteryje sumontuotas didelis 12,4 colio įstrižainės ekranas, idealiai tinkamas pramogoms, darbui ir kūrybai.

Šiuo metu didelei visuomenės daliai dirbant nuotoliniu būdu, labai svarbu, kad kompiuteris leistų įvairias užduotis atlikti kaip įmanoma greičiau ir paprasčiau. Kartu su „Galaxy Tab S7 FE“ komplektuojamas „S-Pen“ rašiklis suteiks galimybę didelį planšetinio kompiuterio ekraną panaudoti kaip užrašų knygelę ar sąsiuvinį bei tai atlikti dar efektyviau, nei tradiciniu būdu. „Samsung Notes“ programa leidžia ranka rašytą tekstą konvertuoti į spausdintinį bei užrašams automatiškai priskiria žymas. Tai padeda kur kas lengviau surasti reikiamus užrašus – nesvarbu, ar jie rašyti ranka, ar rinkti klaviatūra.

„S-Pen“ pasitarnaus ir atėjus kūrybiniam įkvėpimui. Didelis rašiklio tikslumas leidžia brėžti tikslias linijas ir piešti, lyg tai darytumėte ant popieriaus. Nemokama šešių mėnesių „Clip Studio Paint“ prenumerata padės atskleisti naujus talentus, leisdama savo ranką išbandyti, kuriant skaitmeninį meną. Na, o norintys kurti detalius ir spalvingus užrašus gali išmėginti tokią galimybę suteikiančią „Noteshelf“ programėlę.

Prireikus rašyti mokslinį darbą ar kartu su kolegomis kurti bendrą projektą, kompiuteryje neretai tenka atidaryti daugybę skirtingų langų ir aplikacijų. „Galaxy Tab S7 FE“ įgalina visa tai atlikti maksimaliai lengvai. „Multi-Active Window“ funkcija leidžia viename ekrane atverti iki trijų programų, todėl tuo pačiu metu galite naršyti internete, užsirašinėti ir žiūrėti vaizdo įrašą. Tuo metu „App Pair“ funkcionalumas leidžia išsaugoti ir vėliau vienu metu greitai atverti dažniausiai naudojamų programų grupes.

Dar labiau savo produktyvumą siekiantiems padidinti vartotojams „Galaxy Tab S7 FE“ taip pat turi ką pasiūlyti. „Book Cover Keyboard“ klaviatūra ir „Samsung DeX“ vartotojo aplinka transformuoja „Galaxy Tab S7 FE“ į nešiojamąjį kompiuterį, todėl dar patogiau galite redaguoti dokumentus, naršyti internete bei atlikti kitas panašias užduotis. Dėl „Second Screen“ funkcijos, „Galaxy Tab S7 FE“ galima panaudoti ir kaip papildomą ekraną jūsų kompiuteriui – tai padės vienu metu matyti daugiau vaizdo ir patogiau dirbti su daug atvertų langų.

Naujojo „Galaxy Tab S7 FE“ naudojimo patirtį praturtina sklandus sujungimas su kitais įrenginiais ir naujos galimybės „Galaxy“ ekosistemoje – pradedant telefonu ir baigiant ausinėmis. Planšetiniame kompiuteryje prisijungę su ta pačia „Samsung“ paskyra, kaip ir telefone, galite rašyti ir gauti SMS žinutes[1], kopijuoti ir įklijuoti tekstą bei paveikslėlius skirtinguose įrenginiuose ir nenutrūkstamai naršyti internete, naudodami „Samsung Internet“ naršyklę.

Be to, jei prijungę „Galaxy Buds Pro“  ausines žiūrite vaizdo įrašą „Galaxy Tab S7 FE“, tačiau staiga gaunate skambutį į savo „Galaxy“ išmanųjį, „Auto Switch“ funkcija pristabdys vaizdo peržiūrą planšetėje ir leis atsiliepti per „Galaxy Buds Pro“. Vos pasibaigus pokalbiui vaizdo įrašas planšetiniame kompiuteryje bus automatiškai tęsiamas ir jo garsas vėl pasigirs ausinėse.

„Galaxy Tab S7 FE“ turi tokį patį ploną ir elegantišką metalinį korpusą, kaip ir „Tab S7“ serija, bei yra siūlomas dviejų spalvų – mistinės juodos ir mistinės žalios. Nepaisant didelio ekrano ir grakštaus silueto, planšetiniame kompiuteryje sutalpinta didelė ir ištverminga baterija, kuri leis žiūrėti filmus, dirbti ir kurti, nepatiriant streso dėl netoliese nesančio elektros šaltinio.

Naująjį „Galaxy Tab S7 FE“ planšetinį kompiuterį nuo liepos 16 dienos galima įsigyti „Samsung“ ir kitose oficialiose planšetinių kompiuterių platintojų fizinėse ir internetinėse parduotuvėse.