Samsung pristatė pirmąsias pasaulyje UFS tipo atminties korteles

Atminties kortelės jau seniai tapo įprastu daiktu, tačiau per pastaruosius metus jos beveik nepasikeitė, tik tapo šiek tiek spartesnės ir padidėjo jų talpa. Atsižvelgdama į augantį 4K turinio populiarumą ir dėl duomenų perdavimo didelės spartos poreikio, “Samsung” sukūrė naują atminties kortelės formatą – Universal Flash Storage (UFS). Šių kortelių duomenų nuskaitymo spartą galima palyginti su SSD kaupikliais ir ji siekia iki 530 MB/s, t.y. yra penkis kartus greičiau už aukščiausios klasės microSD tipo atminties korteles. Didžiausias nuoseklaus įrašymo greitis siekia 170 MB/s, o tai yra apie 2-3 kartus daugiau, palyginti su tuo, ką gali pasiūlyti microSD kortelės.

Samsung pristatė pirmąsias pasaulyje UFS tipo atminties korteles

“Samsung” taip pat teigia, kad nauja 256 GB talpos UFS kortelė skaitant duomenis atlieka iki 40000 įvesties-išvesties operacijų per sekundę (IOPS), o tai yra 20 kartų daugiau už microSD galimybes. Tačiau labiau stebina tai, kad įrašant naujiena atlieka 35000 IOPS per sekundę, t.y. 350 kartų daugiau nei microSD.

Naujos kortelės dydžiu yra panašios į microSD, bet dėl skirtingų kontaktų išdėstymo negali būti naudojamos tame pačiame lizde. Šio tipo atmintį “Samsung” jau naudojo praėjusių metų išmaniuosiuose telefonuose, pavyzdžiui „Galaxy S6“, tačiau ji buvo lituojama ant plokštės. Tikėtina, kad artimiausioje ateityje, bendrovė savo naujus prietaisus aprūpins UFS atminties kortelių palaikymu.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau