„Samsung“ pardavinės atkurtus „Galaxy Note 7“

„Samsung“ paskelbė pranešimą spaudai, kuriame papasakojo apie išmaniojo telefono „Galaxy Note 7“ atkūrimo ir perdirbimo principus. Ne taip seniai internete buvo pasirodžiusi informaciją apie spaudimą „Samsung“, kurį darė įvairios aplinkosaugos organizacijos, reikalaudamos atsikratyti milijonų nesaugių prietaisų nepadarant žalos gamtai. Kaip vienas iš galimų problemos sprendimų būdų buvo įvardijamas atnaujintų „Galaxy Note 7“ pardavimas. Dabar šis planas patvirtintas oficialiai.

Gamintojas taip pat ketina kokybiškus komponentus panaudoti dar kartą kituose prietaisuose, o likusias medžiagas ekologiškai utilizuos, pasinaudoję atitinkamų partnerių paslaugomis. Sprendimas dėl „Galaxy Note 7“ pardavimų atnaujinimo tam tikruose regionuose bus priimtas pasikonsultavus su reguliavimo institucijomis, mažmenininkais ir įvertinus vietos poreikius. Informacija šiuo klausimu bus paskelbta atskirai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau