„Samsung“ nori bendradarbiauti su „BlackBerry“, o ne ją pirkti

„Samsung Electronics“ mobiliojo verslo vadovas pareiškė, kad bendrovė neketina įsigyti „BlackBerry“. Tuo pat metu Pietų Korėjos milžinė tikisi plėsti bendradarbiavimą su šiuo Kanados išmaniųjų telefonų gamintoju.

Mes norime dirbti su „BlackBerry“ ir plėtoti šią partnerystę, bet ne ją pirkti

– laikraščiui „Wall Street Journal“ sakė „Samsung IT & Mobile Communication“ padalinio, atsakingo už išmaniųjų telefonų ir planšečių gamybą ir pardavimą, prezidentas Džei Kei Šinas (JKShin).

„Samsung“ nori bendradarbiauti su „BlackBerry“, o ne ją pirkti
Nuotrauka wsj.com

Gandai apie „Samsung“ ketinimą pirkti „BlackBerry“ žiniasklaidoje cirkuliuoja ne pirmus metus. Praėjusią savaitę „Reuters“ pranešė apie ruošiamą 7,5 milijardų sandėrį, tačiau abi bendrovės šią informaciją paneigė.

Pasak pono Šino, „BlackBerry“ pirkimas prieštarauja įmonės strategijai. Kanados gamintojas yra įdomus savo sprendimais įmonėms, tačiau „Samsung“ šiame rinkos segmente siūlo savo daugialypį saugos sprendimą „Knox“.

Esame patenkinti „Knox“ pažanga, įskaitant jos teikiamo saugumo ir apsaugos lygį ir vis dar turime rimtų ir ilgalaikių ketinimų, susijusių su „Knox“

– pranešė „Samsung IT & Mobile Communication“ vadovas.

Nuotrauka bloomberg.com
Nuotrauka bloomberg.com

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau