„Samsung Galaxy S10 X“ pranašaujamas 5G palaikymas ir šešios kameros

Internetas nuolat pasipildo nauja informacija apie „Samsung Galaxy S10“ flagmanų šeimą, kurios premjera įvyks vasario 20 d. Šį kartą Pietų Korėjos leidinys „ETNews“ tikina gavęs nemažai įdomių faktų apie penktosios kartos tinklus palaikysiantį išmanųjį telefoną.

Šaltinis praneša, kad 5G flagmanas bus vadinamas „Galaxy S10 X“. Lotynų abėcėlės raidės „X“ paminėjimas mobiliojo telefono pavadinime gali būti noras pabrėžti, kad tai yra dešimtoji „Galaxy S“ flagmanų karta. Taip pat keliama versija, kad minėtas simbolis gali reikšti „expand“ (išplėtimas) arba „experience“ (patirtis).

Išmanusis telefonas taip pat išsiskirs šešiomis kameromis: dvi bus įtaisytos priekyje, o gale puikuosis modulių kvartetas. Vienam iš pastarųjų pranašaujamas 3D TOF jutiklis. „Samsung Galaxy S10 X“ prognozuojamas 6,7 colio ekranas su įmontuotu pirštų atspaudų skaitytuvu, 10 GB RAM, 1 TB atmintinė ir 5000 mAh baterija. Šis modelis bus parduodamas už $1500 kainą nuo kovo 29 d., t.y. praėjus trims savaitėms po kitų „Galaxy S10“ šeimos atstovų platinimo pradžios.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau