Samsung Galaxy S IV – jau pristatytas

Štai Samsung Galaxy S IV pristatymas praėjo sklandžiai, ir mes turime galimybę jį pagaliau apžvelgti iš pirmų lūpų, o ne gandų ir spėlionių lygyje. Tiesą sakant, keletas valandų prieš oficialų pristatymą, internete gandų atsirado tiek, kad sunku ir suskaičiuoti – vieni pranašavo, kad jis bus dar didesnis, kiti – kad dydis liks toks pats, o tretieji, kurių buvo palyginti mažai – kad šį kartą Samsung nusprendė sukurti mažesnį aparatą nei ankstesni jo broliai.

Tačiau per pristatymą gandai buvo išsklaidyti, ir liko tik faktai. Faktai, koks gi jis iš tiesų – tas visų lauktas Samsung Galaxy S IV. JK Shinas, „Samsung“ IT ir mobiliųjų komunikacijų prezidentas, pradėjo pristatymą sakydamas:
„Per kelias pastarąsias savaites girdėjau labai daug gandų apie būsimą mūsų gaminį. Prieš tai, kai išvysime telefoną, noriu pasakyti kelis dalykus. Kokio produkto išties nori žmonės šiandien? Ko mums reikia iš išmaniojo telefono? Jei telefonas darytų nuotrauką ir nuotrauką nuotraukoje? O jei jis įrašytų nuotrauką kartu su garsu – įsivaizduojate savo kūdikio nuotrauką su pirmaisiais jo žodžiais>

Įsivaizduokite pasaulį, kurio nebeskiria kalbos, įsivaizduokite telefoną, kuris vien iš akių judesių pažįsta, kur norite pastumti matomą tekstą? Telefoną, kuris gali susijungti į tinklą su tokiais pat įrenginiais? Dalijasi duomenimis su visais namų elektronikos produktais? Tai, ką pristatome šiandien, turi visa tai. Tai mūsų bendražygis naujam, paprastesniam gyvenimui. Ponai ir ponios – „Samsung Galaxy S4″

Telefono specifikacijos

Užteks kalbų – pereikime prie specifikacijų.

Taigi, naujasis Galaxy serijos telefonas bus dar plonesnis, dar tvirtesnis, bei dar lengvesnis nei ankstesni modeliai. Jo ekranas – tikrai įspūdingas: 5″ įstrižainės, palaikantis Full HD raišką, „Super AMOLED“, prisitaikantis prie aplinkos sąlygų, Ne gana to, ekrano tankis taip pat ne iš mažųjų – 441 ppi.
Kalbant apie „geležį“ – į telefoną yra įmontuotas 8 branduolių 1,8 GHz „Exynos 5 Octa“ procesorius, įdiegta „Android 4.2.2″ OS, o baterija – 2600 mAh. Galbūt baterija ir atrodo labai talpi, tačiau visiems šiems galingiems komponentams yra sunaudojama tikrai daug energijos. Taigi, šį išmanujį reikės krauti panašiu dažnumu kaip ir jo brolį „Galaxy S III“.
Jeigu mėgstate telefone žiūrėti filmus, klausytis muzikos ar žaisti daug užimančius žaidimus – šį kartą nebūsite nuvilti, mat yra trys skirtingi telefono modeliai – 16GB, 32GB, ir 64GB atminties turinčius modelius. Jeigu jums tiek nepakaks – visada galėsite papildomai įsidėti SD kortelę, kurį dar labiau praplės Jūsų telefono atmintį.

Kameros patobulinimai

Šis modelis taip pat gali pasigirti ir kamera, kuri geba daryti 13 megapikselių raiškos nuotraukas. Taip pat šiame telefone įdiegta „Dvigubos kameros“ funkcija – galima vienu metu fotografuoti abiem kameromis, o po to – pasirinkti, ar nuotraukas sudėti vieną šalia kitos, ar vienos kameros vaizdą montuoti į kitos kameros vaizdą.
Taip pat vaizdo skambučių metu galėsite naudotis abem kameromis iš karto, taigi, pašnekovas galės matyti ir Jūsų veidą, ir priešais Jus sėdinčio draugo.

Ši kamera per 4 sekundes geba padaryti daugiau nei 100 nuotraukų, o be to – telefone įdiegta funkcija, kuri leidžia iš kadro pašalinti nereikalingą žmogų, kuris pateks į kadrą fotografavimo metu.

Kad visada turėtumėte iš ko rinktis – telefone yra 12 fotografavimo rėžimų. Naudojant vieną iš jų – „dramos“ – galima padaryti judantį .gif paveikslėlį, ir jį išsaugoti. Taip pat galima fotografuoti su garsu – padaryti nuotrauką, ir įrašyti ją lydintį garsą.

Jeigu Jums patinka turėti nuotraukas namuose, albume, o ne telefone – „Samsung“ šią bėdą išsprendė. Telefone galima susikurti albumą, o po to jį užsisakyti – jis bus atspausdintas, ir atsiųstas nurodytu adresu.

Vertėjas kišenėje – naudinga.

Telefone sukurta ir įdiegta nauja funkcija, pavadinta „S translate“ – naudojantis ja, galima laisvai bendrauti su kitataučiais nežinant jų kalbos. Kaip tai veikia? Jūs pasakote tekstą telefonui, jis išverčia jį į kitą kalbą, ir pasako pašnekovui. Taip pat atsakyti gali ir pašnekovas – pasakydamas tekstą telefonui.

Jeigu Jums reikia ne susikalbėti, o kažką parašyti – jokių bėdų! Tekstą galite surinkti klaviatūra, o vertėjas Jums jį išvers. Ne gana to, jeigu norėsite – jis jį dar ir garsiai perskaitys. Jeigu Jums reikia suprasti, kas parašyta knygoje – šis vertėjas taip pat Jums pagelbės. Jums reikės tik nufotografuoti tekstą, ir liepti vertėjui pradėti darbą – kiek palūkėjus, galėsite knygą skaityti jau kita kalba.

O svarbiausia – šis vertėjas nereikalauja interneto prieigos. Galėsite susikalbėti su kitais net ten, kur nėra interneto!

Pokalbis su telefonu jau įmanomas

Ne tik, kad įmanomas, tačiau jis taps Jūsų kasdienybe. Telefoną sujungus su automobiliu „Bluetooth“, jis teiks visą vairuotojui reikalingą informaciją momentaliai. Navigacijos taip pat galėsite atsisakyti, mat ji jau įdiegta į „Samsung Galaxy S IV“. Jeigu vairuodami gausite žinutę – nereikės nukreipti dėmesio, ir jos skaityti. Telefonas pasisiūlys ją jums perskaityti, o po to galėsite į ją ir atsakyti, padiktuodami telefonui tekstą.

Deja, per anksti džiaugtis nereikėtų – Lietuvių kalbos, eilinį kartą, nėra. Tad galėsite šia funkcija naudotis nebent rašydami žinutę užsieniečiui.

Grupinio susijungimo rėžimas

Naudodamiesi NFC jungtimi, keli šio išmaniojo telefono savininkai gali sujungti savo aparatus, ir klausytis bendros muzikos, žaisti žaidimus kartu, ar dalintis įvairia medžiaga. Nors žaidimų, kuriuos galite žaisti kartu, dar ir nėra daug, tačiau jau galite mėgautis „Asphalt 7″ bei „GunBros 2″ žaidimais.

Valdymas judesiu pažengė dar toliau į priekį

Šiame telefone valdymo judesiu funkcija dar labiau ištobulinta. Daug veiksmų galima atlikti neliečiant ekrano, o tik padarant įvairius gestus – pavyzdžiui, rankos mostas. Taip pat, jeigu bijote išpurvinti rankomis telefoną, o rankų nusiplauti šiuo metu nėra galimybės – Galaxy S IV jums padės. Galite valdyti telefoną o neliesdami, o tik vedžiodami pirštus virš ekrano.

Dar viena nauja funkcija, kuri bent mane sužavėjo – dėmesio stebėjimas. Jeigu žiūrėdami filmą ar vaizdelį Jūs nukreipsite akis nuo ekrano, telefonas Jums pats sustabdys vaizdą, ir lauks, kol jūs vėl tęsite žiūrėjimą. Kai tik pradėsite žiūrėti į ekraną – vaizdas atsinaujins, ir Jūs galėsite toliau mėgautis filmu nepraleidę jo nė sekundės.

Sveikata

Taip, telefonas rūpinsis ir ja. Jame yra įdiegta funkcija „S Health“, kuri leidžia skaičiuoti laiptelius, žingsnius, ir net kalorijas. Taip pat jis fiksuoja aplinkos temperatūrą, oro drėgnumą, o naktimis jis moka sekti Jūsų miego ritmą.

Taigi, funkcijų – visas kalnas, tačiau realiai panaudoti galima tikrai ne visas. Kadangi jo kaina nėra pati mažiausia, reikia tikėtis, kad iš vartotojų pusės jis visiems „prilips“, ir sulauks tokio pat populiarumo kaip jo broliai. Jeigu jam nepasiseks, ir jis skystelės savo kelyje į šlovę – „GTC One“ perims jo estafetę, o „Samsung Galaxy S IV“ liks tik mėgautis pastarojo užnugariu.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau