Samsung Galaxy S Android 2.3.5 XXJVT rootinimas

Šis gidas yra skirtas tik tarptautinei Samsung Galaxy S (GT-i9000) telefono versijai, kurioje yra Android 2.3.5 Gingerbread XXJVT. Jei nors vienas iš parametrų skiriasi, šiuo gidu nesinaudokite, nes galite nepataisomai sugadindi telefoną!

Toliau aprašoma procedūra yra rizikinga, todėl prieš bandydami gerai pagalvokite ar viską pilnai suprantate. Tik jūs pats būsite atsakingas už sugadintą telefoną.

Kaip sužinoti ar Jūsų telefonas yra tinkamas:

Eikite į Settings > About Phone, jūsų telefono parametrai turi atitikti žemiau nurodytus.

Model number = GT- I9000
Firmware version = 2.3.5
Baseband version = I9000XXVJT
Build number = GINGERBREAD.XXVJT

 

Samsung Galaxy S Android 2.3.5 XXJVT rootinimo procedūra po žingsnį:

  1. Atsisiųskite rootinimui reikalingą archyva. SIUNTIMOSI NUORODA
  2. Išarchyvuokite atsisiųstą archyvą.
  3. Paleiskite Odin programą, kurią rasite tarp išarchyvuotų failų.
  4. Paspauskite ant PDA mygtuko ir pasirinkite “CF-Root-XX_OXA_JVT-v4.3-CWM3RFS.tar”, kuris yra tarp išarchyvuotų failų.
  5. Išjunkite telefoną. Nuspauskite “volume down (garso mažinimo)”  ir “OK (pagrindinis mygtukas priekyje)”, neatleisdami nurodytų mygtukų, spustelkite “Power (Įjungimo)” mygtuką. Telefonas turėtų įsijungti į “Download mode” (geltonas tikrampis ženklas su androidu viduje). Jei nepavyko, bandykite dar kartą.
  6. Prijunkite telefoną prie kompiuterio.
  7. Odin progreamoje esantis laukelis ID:COM turi tapti geltonas. Tai ženklas, kad telefonas tinkamai prijungtas ir aptiktas Odin programos.
  8. Odin programoje nuspauskite “Start” mygtuką.
  9. Procesas gali užtrukti keleta minučių. Po sėkmingo įrašymo, telefonas automatiškai persikraus.
  10. Užsikrovus telefonui, suraskite “CWN” ir “Super User” aplikacijas. Jei radote, reiškia telefonas sėkmingai nurootintas.

Paprasta, ar ne?

Pasitaikančios problemos:
Jei po nurootinimo pastoviai rodomos “force close” klaidos, perkraukite telefoną į “recovery mode” (laikykite nuspaudę “volume up”ir “OK” mygutkus ir spustelkite “Power” mygtuką. Tarp Recovery meniu pasirinkite “Wipe data/factory reset” > “Wipe Cache partition”. Po to “reboot system now”.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau