Samsung Galaxy Round – netradicinių išlenkimų išmanusis telefonas

Praėjus vos keletai valandų po to, kai buvo nutekintos Galaxy Round nuotraukos, Samsung paskelbė oficialų pranešimą apie šį išmanųjį telefoną. Galaxy Round pavadinimas neatsitiktinis – telefono korpusas dailiai išlenktas. Pirma karta panaudoti Samsung Super AMOLED lankstieji ekranai. Galaxy Nexus modelyje kiek išlenktas buvo tik stiklas, o pats ekranas lygus. Šiame išmaniajame telefone ekranas išlenktas tokia pat forma, kaip ir stiklas. Nors tai nėra būtent tai, ko galima tikėtis iš lankščiųjų ekranų technologijos, tačiau pradžia padaryta. Belieka laukti ateinančių modelių, kuriuos galėsime iš tikro lankstyti.

Galaxy Round techniniai parametrai lygiuojasi su Galay Note 3, tačiau be S Pen lietiklio. Išmanusis telefonas turi 5,7 colių Super AMOLED ekraną, 2,3 GHz Snapdragon 800 procesorių, 3 GB operatyviosios atminties, 32 GB vidinės atminties, vietą microSD kortelei, 13 MP vaizdo kamerą, Android 4.3 Jelly Bean ir 2800 mAh talpos bateriją.

Samsung pridėjo keleta papildomų funkcijų, kad išnaudotų telefono formą. Pavertus telefoną į šoną, šis informuos apie dabartinį laiką, pranešimus ir skambučius. Gravity Effect funkcija leis valdyti vartotojo sąsaja vartant telefoną, o Bounce UX – keisti dainas paverčiant telefoną į kurią nors pusę.

Šiuo metu yra paskelbta, kad telefonas bus išleidžiamas Korėjos rinkai. Tikėtina, kad kitų regionų išmanusis telefonas taip ir nepasieks. Iš pradžių Korėjos rinkai bus pasiūlytas prabangiai rudos spalvos modelis, o daugiau spalvų bus išleista į rinką vėliau.