„Samsung Galaxy Note 8“ pasirodė kokybiškame vaizdo įraše

„Samsung Galaxy Note 8“ yra vienas iš labiausiai laukiamų antrojo šių metų pusmečio išmaniųjų telefonų. Po pernykštės nesėkmės su „Galaxy Note 7“ Pietų Korėjos milžino gerbėjai tikisi kažko tikrai įspūdingo ir, pasak gandų, jie tai gaus. Naujas išmanusis jiems pasiūlys išlenktą ekraną su plonu rėmeliu, AKG stereo garsiakalbius ir taps pirmuoju kompanijos flagmanu su dviguba kamera.

Anksčiau šis prietaisas buvo ne kartą pastebėtas kompiuterinės grafikos darbuose ir net nuotraukose, tačiau nauji nutekėjimai nesiliauja.

„YouTube“ kanalo „Concept Creator“ autorius, kuriantis dar neanonsuotų prietaisų koncepcijas, paskelbė kokybišką vaizdo įrašą, kuriame demonstruojama „Galaxy Note 8“ išvaizda.

Svarbu pažymėti, kad vaizdo įrašo autorius savo kūrinį įrašė remdamasis tik esamais gandais ir nutekėjimais, tačiau video gavosi aukšto lygio – jį netgi galima supainioti su oficialiu.

„Galaxy Note 8“ anonso tikimasi rugpjūčio pabaigoje arba rugsėjo pradžioje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau