„Samsung Galaxy Note 7“ 6/128 GB modifikacija kainuos 914 JAV dolerių

Testavimo programos „Geekbench“ ir sertifikavimo agentūros TENAA dėka praėjusią savaitę tapo žinoma, kad išskirtinai Kinijos rinkai „Samsung“ išleis galingesnę „Galaxy Note 7“ versiją su 6 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties.
Eilinė gandų iš Kinijos porcija, kurių šaltiniu įvardijami „Samsung“ pardavimo padalinio darbuotojai, prognozuoja, kad bazinė „Galaxy Note 7“ versija su 4/64 GB atminties Kinijoje kainuos apie 854 $, o už pažangesnę 6/128 GB modifikaciją bus prašoma 914 dolerių.

Samsung Galaxy Note 7
Samsung Galaxy Note 7

Korėjiečiai jau ne pirmą kartą regioniniu pagrindu diskriminuoja vartotojams. Pvz. naujojo flagmano pirmtakas „Galaxy Note 5“ su 128 GB vidinės atminties buvo platinamas tik Pietų Korėjos rinkoje. Modelio su 6 GB RAM išleidimo priežastimi įvardijama tai, kad Kinijos parduotuvėse jau yra išmaniųjų telefonų su tokia operatyviosios atminties talpa, todėl tenykščiai vartotojai priekabiauja prie šio parametro.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau