Samsung Galaxy Grand 2

Samsung paskelbė apie dar vieną išmanųjį telefoną. Tai telefonas su dideliu ekranu, tačiau skirtas vidutinei klasei. Nepasižymintis sparčiais techniniais parametrais. Samsung Galaxy Grand 2 yra pirmojo modelio atnaujinimas su kiek spartesniais komponentais.

Samsung Galaxy Grand 2 turi 5,2 colių ekraną su 1280 x 720 taškų skiriamąja geba. Išmaniojo telefono viduje yra 1,2 GHz keturių branduolių procesorius ir 1,5 GB operatyviosios atminties. Nors vidinės atminties nėra daug, tik 8 GB, tačiau microSD kortelių palaikymas neleis pritrūkti vietos telefono atmintyje. Baterijos talpa – 2600 mAh. Telefone yra dvi vaizdo kameros, pagrindinė – 8 MP ir pagalbinė priekyje. Kartu su Android 4.3 OS ir naujausia Touchwiz vartotojo sąsaja, vartotojai ras Samsung pagalbines programėles: S-Translator, S-Travel ir Samsung Hub.

Galaxy Grand 2 išleidžiamas juodos ir baltos spalvos, o kai kuriuose regionuose bus galima įsigti rožinės spalvos variantą. Taip pat, telefonas palaikys dvi SIM korteles. Informacija apie telefono kainą ar pasirodymą rinkoje nebuvo paskelbta.