Samsung ar Apple telefonai: kada kokybė yra verta kainos?

Samsung ir Apple telefonai minimi dažniausiai iš visų gamintojų. Taip, ir kiti gamintojai gali apsiūlyti gana gerus ir funkcionalius telefonų modelius, tačiau mūsų minėti prekiniai vardai yra linksniuojami dažniausiai.

Apple telefonai ir Samsung yra lyginami dėl daugelio aspektų. Dėl dizaino, galimybių, atminties… Visgi, vienas opiausių aspektų yra kaina. Kiek yra racionalu mokėti už telefoną ir ar tikrai didesnė investicija reiškia, kad kokybė bus geresnė?

Kartais yra mokama už reklamą

Tokia jau ta tiesa, kad kartais yra mokama ne už kokybę, tačiau už reklamą. Nors dažniausiai minima, kad Apple gaminiai dažnai yra įvaizdžio dalis, tačiau kokybės prasme jie dažniausiai nėra nei kiek ypatingi, tačiau taip pat ir gamintojas Samsung dažniausiai labai išraiškingai parodo, kad jų gaminiai yra geriausi bei verti savo vardo. Taigi, abu prekiniai vardai daug investuoja į reklamą ir tikisi, kad jų gaminiai bus XXI amžiaus žmogaus sinonimu. Ir šiuo atveju kaina – tikrai neauga dėl to, kad vieno arba kito mobiliojo kokybė kažkuo labai gera ir jam net nereikia reklamos, kuri tai įrodo.

Inovacijų gausa

Lyginant inovacijas taip pat gana sunku nurodyti, kurio gamintojo kokybė yra geresnė. Tiesa, supranta, kad tiek Apple, tiek Samsung gaminiai parodę rinkai visiškai naują modelį, kuris dažniausiai turi daugiau galimybių (ir viena jų dažniausiai yra inovatyvi kamera) – prašo už jį mokėti brangiau. Tai yra normalu, tad negalime nurodyti, kad vienas arba kitas gamintojas piktnaudžiauja.

Ko Jums reikia?

Kai kurie žmonės yra linkę pirkti naujus modelius net i tokiu atveju, aki realiai jie nėra reikalingi. Žinoma, tai nėra gera praktika. Dažniausiai naujumas, kaip jau minėjome reiškia ir kur kas didesnį inovatyvumą, tačiau labai dažnai žmonėms nereikia tų funkcijų už kurias jie moka.

Štai dėl tipo renkantis telefoną – pirmiausia siūlome ne kuo daigiau dėmesio skirti kainai, tačiau funkcijoms, kurios yra siūlomos. Tikrai aki kurie modeliai yra gana seni, tačiau savo galimybėmis patenkina daugelio žmonių poreikius. Ypač tų, kurie nedirba su telefonais ir jiems dažniausiai reikia tokio išmaniojo, kuris patenkintų bazinius pramogų ir bendravimo poreikius. Dėl to galima rasti tiek Samsung, tiek iPhone modelius, kurie yra senesni, žinoma, pigesni, tačiau savo funkcionalumu – tinka. Ir tie senesni modeliai kainuos net pigiau nei yra Jūsų biudžetas. Ir tuomet tikrai neverta išlaidauti.

Naujas ar dėvėtas?

Dar viena puiki galimybė sutaupyti yra pirkti dėvėtus telefonus. Nors anksčiau tai buvo labai įprasta, dar tuo metu, kai telefonai buvo brangūs, šiuo metu tokia praktika reta, kadangi… neapsimoka. Ne tik dėl to, kad dažniausiai mobilusis  nebus tokios pat geros kokybės, tačiau ir dėl to, kad jis gali būti su defektais, kurie yra paslėpti. O šiuo metu telefonų kainos nėra tokios didelės, kad daugelis negalėtų jų įsigyti išsimokėtinai. Galiausiai, galima rasti senesnio modelio, tačiau puikiai poreikius tenkinančių ir geros kainos telefonų, kurie jums tiks. Ir jie bus nauji, tad bent jau tiksliai žinosite – už ką mokate.

O jeigu norite dar labiau sutaupyti – galiams sekti akcijas. Jas šiuo metu dažniausia galima greitai ir paprastai pamatyti internetu. Tai padeda ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir pinigų. O nuo to kokybė nebus nei kiek blogesnė.