Rinkoje pasirodė rimtas konkurentas „Microsoft“ biuro programų paketui

Vokietijos programinės įrangos kūrėja „SoftMaker“ pristatė atnaujintą biuro programų paketą „SoftMaker Office 2016“, skirtą „Windows“ operacinei sistemai – gamintojo žodžiais, šiuo metu greičiausią ir labiausiai suderinamą alternatyvą „Microsoft Office“ sprendimui.

Nauja „SoftMaker 2016“ versija veikia dar greičiau ir patikimiau, kartu siūlydama naujų funkcijų namų ir verslo vartotojams. Programų paketas labiau suderinamas su visais žinomais „Microsoft Office“ failų formatais, todėl nekils jokių nesklandumų ar turinio išdėstymo iškraipymo problemų, norint atidaryti ir redaguoti senesnio formato ar pačius naujausius dokumentus.

SoftMaker 2016

Kartu su daugiau nei 400 patobulinimų „SoftMaker Office 2016“ programų paketą sudaro atnaujintos tekstų, skaičiuoklių ir prezentacijų kūrimo bei redagavimo programos. Jų pakeitimus turėtų įvertinti dirbantys su didelių apimčių tekstiniais dokumentais ir skaičiuoklėmis. Programų pakete vietoj ankstesnio el. pašto kliento pirmą kartą integruota pažangi „Thunderbird“ el. pašto programos versija.

„Vokietijos programuotojų sukurti „SoftMaker“ biuro programų paketai jau anksčiau įrodė esantys puikia alternatyva daugumos pamėgtiems sprendimams. Tačiau naujoji versija pranoksta visus lūkesčius – dokumentai atidaromi akimirksniu, o pačios programos veikia 5-6 kartus greičiau, nei kiti biuro programų paketai“, – tvirtina „SoftMaker“ sprendimus Baltijos šalyse platinančios įmonės „Baltimax“ produktų vadovas Deividas Švėgžda.

Su paketo programa „TextMaker 2016“ galima ne tik rašyti ir redaguoti, bet ir pasitelkus stalinės leidybos funkcijas (angl. desktop publishing) maketuoti. Sukurtus dokumentus galima eksportuoti į aukštos kokybės PDF ir elektroninių knygų EPUB formatus. Skaičiuoklių programa „PlanMaker 2016“ leidžia kurti ir redaguoti sudėtingas suvestines lenteles, dirbti su milijonu eilučių ir virš 16 tūkstančių stulpelių. Prezentacijų kūrimui skirta „Presentations 2016“ suteikia galimybę pristatymo skaidrėse kurti išsamias diagramas ir lenteles kaip tekstiniame dokumente.

Visos trys „SoftMaker“ paketo programos leidžia apkirpti dokumentuose patalpintas nuotraukas, tam nereikia naudoti atskiros nuotraukų redagavimo programos. Integruotos dokumentų valdymo sistemos dėka galima išsaugoti neribotą atsarginių kopijų kiekį ir atkurti bet kurią ankstesnę dokumento versiją.

Office

Tuo tarpu „Thunderbird“ el. pašto klientas užtikrina greitesnį laiškų siuntimą ir gavimą. Viena iš svarbiausių el. pašto inovacijų yra artima integracija su įvykių ir užduočių valdikliu „Lightning“. Elektroniniai laiškai gali būti saugomi „Maildir“ fomatu, kuris leidžia vartotojams apeiti 4 GB aplankui ribą.

Naujasis „SoftMaker Office“ pritaikytas moderniems 4K monitoriams ir leidžia lengvai didinti vaizdą ar tempti tekstą pirštais, dirbant su „Windows 8“ įrenginiais su lietimui jautriais ekranais. Biuro programų paketas gali būti diegiamas į įmonės tinklą, sistemų administratoriai turi galimybę taikyti taisykles atskiriems vartotojams ar jų grupėms, neleisti diegti atnaujinimų ar keisti failų formatų. Patogu tai, kad „SoftMaker“ paketas gali būti įdiegtas į USB laikmeną, todėl norimas biuro programas galima nešiotis su savimi ir naudoti bet kuriame kompiuteryje. Verslo vartotojams skirtame „SoftMaker Office 2016 Professional“ pakete biuro programas papildo keturi žodynai, verčiantys iš anglų į italų, prancūzų, vokiečių ir ispanų kalbas.

Viena „SoftMaker“ biuro programų paketo licencija skirta naudoti trijuose kompiuteriuose. Šiuo metu švietimo įstaigos – mokyklos ir universitetai – gali nemokamai diegti ir naudoti „SoftMaker Office 2016“, tam tereikia užsiregistruoti adresu: http://www.softmaker.com/english/education_en.htm

Daugiau informacijos apie „SoftMaker Office 2016“ rasite gamintojo puslapyje: www.softmaker.com

Informacijos šaltinis: pranešimas žiniasklaidai