Rinkitės naujausias MSI Z690 serijos pagrindines plokštes ir gaukite Steam žaidimus nemokamai

MSI, žaidimų aparatinės įrangos ir aukščiausios klasės kompiuterių komponentų lyderė, pristatė visiškai naują žaidimų pagrindinių plokščių asortimentą, palaikantį naujausius 12 kartos „Intel Core“ procesorius, įskaitant MEG Z690 UNIFY, MPG Z690 CARBON WIFI ir MAG Z690 TOMAHAWK WIFI.

Geriausias procesoriaus veikimas nepasiekiamas be tinkamos pagrindinės plokštės, užtikrinančios įtampos stabilumą ir gerą šilumos išsklaidymą, taip pat pakankamai sparčių duomenų perdavimo jungčių. MSI inžinieriai panaudojo savo ilgametę patirtį kurdami itin našias pagrindines plokštes ir išbandė daugybę prototipų, kad sukurtų geriausią konstrukciją, kuri nustebintų net išrankiausius vartotojus. Taip gimė MEG Z690 UNIFY, MPG Z690 CARBON WIFI ir MAG Z690 TOMAHAWK WIFI modeliai.

MSI MEG Z690 UNIFY aprūpinta1700 procesoriaus lizdu. Plokštėje sumontuota 19+2 fazių maitinimo sekcija, kurią palaiko 105A Power Stage, kad būtų užtikrintas stabilus Intel Alder Lake procesoriaus veikimas. Pagrindinės plokštės gamyboje naudojamas pažangus paviršinio montavimo litavimo procesas, kuris beveik visiškai pašalina jungties defektų riziką, todėl žymiai sumažėja bet kokie trukdžiai. Bekompromisį našumą užtikrina ir galimybė įdiegti naujausią DDR5 atmintį, kurią galima paspartinti net iki 6666 MHz.
MSI MEG Z690 UNIFY motininėje plokštėje rasite visą greičiausių galimų jungčių rinkinį. Du Lightning Gen 5 PCI-E lizdai su 128 GB/s pralaidumu leidžia įdiegti vaizdo plokštes, veikiančias SLI arba CrossFire režimu. Keturi PCIe 4.0 x4 M.2 ir vienas PCIe 3.0 x4 M.2 lizdas užtikrina sparčių SSD kaupiklių ryšį, o 10 USB prievadų leidžia vartotojams prijungti bet kokius jiems reikalingus periferinius įrenginius, įskaitant klaviatūras, peles, internetines kameras ir spausdintuvus. Tinklo ryšys galimas naudojant įmontuotą 2,5G LAN kortelę ir WiFi 6E.

MPG Z690 CARBON WIFI, kaip ir MEG Z690 UNIFY, buvo sukurta naujausiems 12 kartos Intel Core procesoriams. Ji siūlo patobulintą galios dizainą – tiesioginį 18+1+1 fazių maitinimą ir dvigubas 8 kontaktų procesoriaus maitinimo jungtis. Kurdama tokią itin galingą pagrindinę plokštę MSI neignoravo ir aušinimo problemos. Aliuminio radiatoriai su 7W/mK šiluminėmis grotelėmis sujungiami specialiai tam skirtu šilumos vamzdeliu. Tai užtikrina tinkamą šilumos išsklaidymą iš maitinimo sekcijos. M.2 HDD jungtys yra apsaugotos Shield Frozr ekranais, kad būtų išvengta veiklos sutrikimų. Aliumininė galinė plokštė su specialiu šiluminiu padėklu dar labiau užtikrina, kad pagrindinė plokštė niekada neperkaistų.

MAG serijos pagrindinės plokštės gali pasigirti išskirtiniu funkcijų rinkiniu. MAG Z690 TOMAHAWK WIFI buvo atnaujinta 16 „Duet Rail“ maitinimo sistema su 70 A SPS. Turėdami 1 PCIe 5.0 x16 lizdą ir 3 M.2 Gen4 x4 lizdus, kiekvienas gali mėgautis žaidimais. Tuo tarpu 2,5 Gbps LAN savo ruožtu užtikrina neįtikėtiną duomenų perdavimo spartą, aukštesnę nei įprastas Gigabit LAN. Tai aukščiausios kokybės sprendimas reikliems vartotojams, ypač internetiniams žaidėjams. Naujausi belaidžiai sprendimai užtikrina iki 2400 Mbps spartą. Jums, kaip žaidėjui, nereikia jaudintis dėl perkaitimo, nes MAG Z690 TOMAHAWK WIFI įdiegtas prailgintas radiatorius. O su Audio Boost 5, kuris apdovanoja jūsų ausis studijos lygio garso kokybe, galėsite dominuoti žaidime.

Akcijos „Kalėdiniai pasiūlymai“ metu, įsigydami pasirinktus MSI produktus, galite gauti iki 200 USD nuolaidų kodų, kuriuos galėsite naudoti „Steam“ platformoje. Išsamią informaciją galite rasti adresu: https://www.msi.com/Promotion/2021-Christmas-deals-NEE

Naudingos nuorodos:
MSI MSI MEG Z690 UNIFY – prekės puslapis
MSI MPG Z690 CARBON WIFI – prekės puslapis
MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI – prekės puslapis
MSI – oficiali svetainė
MSI – YouTube
MSI – Twitter