„Realme Band“, „Realme Watch“ ir „Realme Buds Air Neo“ kainos Europoje

„Realme“ užsibrėžė tikslą išplėsti savo verslą ir agresyviai platina savo produktų pardavimus už Indijos rinkos ribų, kuri yra kompanijos prioritetas. Bendrovė toliau skverbiasi į Europą ir išleido į rinką savo fitneso stebėjimo įrenginį „Realme Band“, išmanųjį laikrodį „Realme Watch“ ir belaides ausines „Realme Buds Air Neo“.

Realme“ laikrodis

Bendrovė siūlo savo pirmąjį išmanųjį laikrodį Europos rinkoje už 55 eurus. Prisiminsime, kad tai yra „Apple Watch“ stiliaus įtaisas, turintis 1,4 colių ekraną su 320×320 pikselių skiriamąja geba, širdies ritmo matavimo jutiklį, „Bluetooth 5.0“ modulį ir IP68 atsparų vandeniui korpusą. Savo arsenale prietaisas turi daugiau nei 100 temų ir moka sekti 14 rūšių treniruotes.

Realme“ apyrankė

Realme Band

Už „Realme Band“ įmonė prašo 25 eurus. Gamintojas tiek įvertino nešiojamąjį įtaisą su IP68 klasės apsauga nuo dulkių ir drėgmės, 0,96 colio ekranu, širdies ritmo monitoriumi, USB-A įkrovimo prievadu – čia yra viskas, ko reikia vartotojo fiziniam aktyvumui stebėti.

Realme Buds Air Neo“

Pasirengusiems patikėti jaunu prekės ženklu ir norintiems nusipirkti kinų sukurtas belaides ausines siūloma įsigyti „Realme Buds Air Neo“ už 40 eurų. Prietaisas turi 13 mm „Big Boost“ tvarkykles, R1 mikroschemą ir IPX4 lygio apsaugą nuo purslų. Ausinių autonomija siekia 3 valandas vienu įkrovimu, o naudojant įkrovimo dėklą darbo trukmė gali būti padidinta iki 17 valandų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau