„Qualcomm Snapdragon 820“ bus 40 proc. greitesnis už savo jo pirmtaką

Pasak daugelio šaltinių pranešimų, „Qualcomm“ dabar aktyviai užsiima savo naujo procesoriaus „Snapdragon 820“ derinimu ir optimizavimu. Bendrovė turi svarbią užduotį – grąžinti klientų pasitikėjimą, po daugybės problemų su „Snapdragon 810“ perkaitimu, todėl testavimo ir optimizavimo etapui dabar skiriamas didžiausias dėmesys. Spalio mėnesį „Qualcomm“ pradės platinti naują „Snapdragon 820“ versiją kodiniu pavadinimu „V3.x“, kuri bus dar našesnė už ankstesnius pavyzdžius, kurių duomenys buvo paviešinti anksčiau.

Prisiminsime, kad „Snapdragon 820“ yra pagamintas naudojant 14 nm technologinį procesą ir turi keturis 64 bitų 2,2 GHz „Kryo“ branduolius, kurie pagaminti pagal FinFET technologiją. Luste naudojama grafikos posistemė „Adreno 530“ su „OpenGL 3.1“ ir naujo grafikos standarto „Vulkan“ palaikymu. Be to procesoriaus sudėtyje yra „X12 LTE“ mobilusis modemas, kuris suteikia galimybę atsisiųsti duomenis iki 600 Mbit/s ir išsiųsti iki 150 Mbit/s greičiu. Gamintojas žada, kas naujasis procesorius bus 40 proc. galingesnis ir suvartos dvigubai mažiau energijos už savo pirmtaką.

„Qualcomm Snapdragon 820“ bus 40 proc. greitesnis už savo jo pirmtaką

Internete paviešintas grafikas demonstruoja „Snapdragon 820“ pranašumą prieš „Snapdragon 810“. Pirmojo leidimo „Snapdragon 820“ (pavadintas 820-A ir paženklintas geltonai) ir antrojo leidimo 820-B (raudonas) visais atžvilgiais yra pranašesni už „Snapdragon 810“ (žalia). Tikėtina, kad galutinė „Qualcomm“ flagmano versija dar labiau pagerins našumą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau