Pristatyti platesnei auditorijai prieinami flagmanai „Galaxy S10 Lite“ ir „Galaxy Note10 Lite“

„Samsung“ savo flagmanų „Galaxy“ šeimą papildė dar dviem naujais telefonų modeliais pristatydama „Galaxy S10 Lite“ ir „Galaxy Note10 Lite“ išmaniuosius. Išlaikydama visas pagrindines šių flagmanų savybes, kaip naujausia kameros technologija, išmanusis rašiklis „S Pen“, kokybiškas ekranas ir ilgai veikianti baterija, kompanija vartotojams siūlo aukščiausios klasės telefonus už prieinamą kainą.

„Jau dešimt metų „Galaxy S“ ir „Galaxy Note“ serijų išmanieji pripažįstami kaip vartotojų vieni mėgstamiausių. Šie nauji telefonų modeliai atspindi mūsų kompanijos pastangas kuo didesnei daliai žmonių pristatyti išmaniųjų rinkos naujoves, apimančias veikimą, galią, naujausias išmanias funkcijas ir paslaugas. „Galaxy S10 Lite“ ir „Galaxy Note10 Lite“ yra sukurti tiems, kurie nori patirti geriausia, ką gali pasiūlyti „Samsung Galaxy“ išmanieji“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Galaxy S10 Lite“: aukščiausios klasės kamera tobuloms nuotraukoms ir vaizdo įrašams

„Galaxy S10 Lite“ išmanieji telefonai pasižymi „Samsung“ technologiškai ištobulintos kameros funkcijomis ir galimybėmis, kurios dabar bus prieinamos dar platesniam vartotojų ratui.

„Galaxy S10 Lite“ kameroje integruoti plataus kampo, itin plataus kampo ir makro objektyvai. Taip pat šiame modelyje vartotojai ras naujausią vaizdo stabilizavimo technologiją „Super Steady OIS“, kuri leis įamžinti kokybiškas ir ryškias nuotraukas bei vaizdo įrašus bet kokiomis sąlygomis, nesvarbu, ar esate šokio sūkuryje, ar fotografuojate ekstremaliomis sąlygomis.

Kameroje integruotas itin plataus 123 laipsnių kampo objektyvas apima tokį patį vaizdą, kokį ir žmogaus akys, o aukštos rezoliucijos priekinė ir galinė kameros leis ryškiai užfiksuoti visas, net ir menkiausias detales.

Galaxy Note10 Lite“: dar didesnis produktyvumas

„Galaxy Note10 Lite“ kartu su savo vizitine kortele tapusiu išmaniuoju rašikliu „S Pen“ vartotojams leis mėgautis visais „Note“ flagmanų serijos privalumais bei padės nuveikti dar daugiau. „Bluetooth“ valdomas rašiklis leis nuotoliniu būdu valdyti prezentaciją, perjungti ar sustabdyti vaizdo įrašus, kontroliuoti kameros režimus. Naudojant funkciją „Air Command“, svarbiausias ir dažniausiai naudojamas „S Pen“ funkcijas bus galima pasiekti greitai ir patogiai.

Dar viena kartu su „Galaxy Note10“ pristatyta naujovė, kuri būdinga ir „Lite“ modeliui – telefono ekrane ranka užrašytą tekstą išmanusis rašiklis gali konvertuoti į skaitmeninį tekstą, todėl pastabas ir komentarus į „Samsung Notes“ dabar bus galima užsirašyti paprasčiau ir greičiau.

Pažangiausios „Galaxy“ funkcijos

Vartotojai „Galaxy S10 Lite“ ir „Galaxy Note10 Lite“ telefonuose taip pat ras ir jau pamėgtas bei įvertintas „Samsung“ išmaniųjų telefonų funkcijas:

  • Ekranas. Naujuose Galaxy S10 Lite“ modeliuose integruotas „Super AMOLED Plus“ ekranas, o „Galaxy Note10 Lite“ turi „Super AMOLED“ berėmį „Infinity-O“ ekraną. 6,7 colio įstrižainės ekranai užtikrins įtraukiančią žiūrėjimo patirtį ir galimybę mėgautis mėgstamu turiniu.
  • Didesnės talpos ir ilgiau veikianti baterija. Abu modeliai turi talpią 4500 mAh bateriją su itin greito įkrovimo technologija. Tai vartotojams leis išmaniuoju naudotis visą dieną.
  • Išmanus veikimas ir paslaugos. Kaip ir kituose „Samsung“ telefonuose, taip ir „Galaxy S10 Lite“ ir „Galaxy Note10 Lite“ yra integruota visa išmaniųjų programėlių ir paslaugų ekosistema, įskaitant virtualųjį asistentą „Bixby“ ar „Samsung Health“. Išmaniuosiuose telefonuose taip pat integruotas operacinės sistemos saugumo sprendimas „Knox“.

Nuo sausio mėnesio pabaigos šiuos telefonus bus galima įsigyti „Samsung“ bei kitose oficialiose išmaniųjų telefonų platintojų parduotuvėse Lietuvoje. Perkantys „Galaxy S10 Lite“ galės pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – spindinčios baltos, spindinčios juodos ir spindinčios mėlynos. „Galaxy Note10 Lite“ bus galima rinktis iš švytinčios pašvaistės, švytinčios juodos ir švytinčios raudonos spalvų. Europoje „Galaxy S10 Lite“ kainuos maždaug 650 Eur., o „Galaxy Note10 Lite“ teks atiduoti 600 €.

„Galaxy S10 Lite“ ir Galaxy Note10 Lite“ specifikacijos1

  Galaxy S10 Lite Galaxy Note10 Lite
Ekranas 6.7 colių Full HD+ Super AMOLED Plus Infinity-O ekranas, 2400×1080 (394ppi) 6.7 colių Full HD+ Super AMOLED Infinity-O ekranas, 2400×1080 (394ppi)
* Super AMOLED Plus ekranas sukuria ergonomišką dizainą su plonu ir lengvu ekrano skydeliu, pritaikydamas lanksčią OLED technologiją. *Ekranas, matuojamas įstrižai kaip pilnas stačiakampis, neatsižvelgiant į apvalius kampus; faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl apvalių kampų ir kameros skylės.
Kamera Galinė: triguba kamera – Makro: 5MP F2.4 – Platus kampas: 48MP Super Steady OIS AF F2.0 – Itin plataus kampo objektyvas: 12MP F2.2
Priekinė: 32MP F2.2
Galinė: triguba kamera – Itin plataus kampo objektyvas: 12MP F2.2 – Platus kampas: 12MP Dual Pixel AF F1.7 OIS – Teleobjektyvas: 12MP AF F2.4 OIS
Priekinė: 32MP F2.2
Korpusas 75.6 x 162.5 x 8.1mm, 186g 76.1 x 163.7 x 8.7mm, 199g
Procesorius 7nm 64-bit Octa-core procesorius (Max. 2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz) 10nm 64-bit Octa-core procesorius (Quad 2.7GHz + Quad 1.7GHz)
Atmintis 6/8GB RAM su 128GB vidine atmintimi 6/8GB RAM su 128GB vidine atmintimi
* Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir operatoriaus. * Naudojimui skirta atmintis mažesnė nei bendra atmintis dėl operacinės sistemos ir programinės įrangos, reikalingos įvairios funkcijoms veikti. Faktinė vartotojo atmintis skiriasi priklausomai nuo operatoriaus ir gali pasikeisti po programinės įrangos atnaujinimų.
Baterija2 4,500mAh (tipinė) 4,500mAh (tipinė)
* Tipine vertė pagrįsta trečiųjų šalių laboratoriniais tyrimais. Tipinė vertė tai yra apskaičiuota vidutinė vertė, atsižvelgiant į baterijos talpos nuokrypį tarp baterijų pavyzdžių, išbandytų pagal IEC 61960 standartą. Nominali (mažiausia) talpa yra 4,370 mAh. Tikrasis baterijos veikimo laikas gali skirtis nuo ryšio aplinkos, naudojimo įpročių ir kitų faktorių.
Operacinė Sistema Android 10.0

1Visos funkcijos, savybės, specifikacijos ir kita produkto informacija pateikiama šiame dokumente, įskaitant, bet neapsiribojant, priedais, dizainu, kainomis, komponentais, galingumu, prieinamumu ir produkto galimybėmis gali pasikeisti be atskiro pranešimo ar perspėjimo.

2 Tipine vertė pagrįsta trečiųjų šalių laboratoriniais tyrimais. Nustatyta (mažiausia) talpa yra mažesnė. Tikrasis baterijos veikimo laikas gali skirtis nuo ryšio aplinkos, naudojimo įpročių ir kitų faktorių.