Pristatyti nauji „Dell“ kompiuteriai verslo ir kūrėjų segmentui

 Bendrovė „Dell“, atsižvelgdama į nuolat kintančius šiuolaikinių darbuotojų poreikius, pristatė atnaujintą komercinių asmeninių kompiuterių ir įrangos asortimentą, skirtą įvairių dydžių organizacijoms. Pastiprinimo sulaukė įrenginių saugumo galimybės, atnaujinimo – mobiliosios „Dell Precision“ darbo stotys, „Latitude“ nešiojamųjų kompiuterių serija, „OptiPlex“ ir „All-in-One“ stacionarūs kompiuteriai bei „P Series“ monitoriai.

Stiprinamos duomenų saugumo galimybės

Naujausias komercinių asmeninių kompiuterių asortimentas pasižymi aparatinės įrangos lygiu įdiegta novatoriška saugumo sistema. Taip pat numato pažangiausius metodus, kurie taikomi ir tiekimo grandyje, įskaitant komponentų apsaugą visuose etapuose – nuo surinkimo iki pristatymo klientams. Be to, bendrovė stiprina savo kaip rinkos lyderio pozicijas duomenų ir įrenginių saugumo srityje, tobulindama „Dell Data Guardian“ ir „Dell Encryption“ sprendimus.

„Dell Data Guardian“ nuo šiol papildomai palaikys esamas organizacijų duomenų struktūrų klasifikacijas, kurios užtikrina duomenų kontrolę tiek organizacijos viduje, tiek už jos ribų. Jis taip pat apsaugos daugelį rinkmenų tipų, tarp kurių gali būti ir privati, patentuota programinė įranga, papildanti jau egzistuojančias standartines „Office“ ir kitas plačiai naudojamas rinkmenas, tokias kaip PDF. Organizacijos galės apsaugoti joms svarbias rinkmenas, aktyvuodamos prieigą prie jų IT ekosistemų viduje ir už jų ribų, pridėdamos vandens ženklus papildomam saugumui užtikrinti, taip pat leisdamos naudoti tam tikrus valdymo įrankius bendrai naudojamoms rinkmenoms.

Kaip žinoma, daugelis organizacijų taip pat plėtoja heterogenines IT aplinkas, kurias sudaro kelių skirtingų gamintojų sprendimai, operacinės sistemos ir įvairių kartų asmeniniai kompiuteriai. Siekiant patikimai apsaugoti duomenis tokios mišriose aplinkose siūloma rinktis „Dell Encryption“ – tai lankstus duomenų atsarginių kopijų kūrimo įrankis, leisiantis šifruoti nuo atskirų rinkmenų iki viso duomenų kaupiklio – abiem atvejais bus prieinami sprendimai su dvigubu šifravimu.

Naujos mobiliosios „Dell Precision“ darbo stotys

 

Mobiliosios „Dell Precision“ darbo stotys bus dar plonesnės, lengvesnės ir mažesnės bei paruoštos darbui su virtualia realybe (VR), taigi apjungs didžiausią spartą ir maksimalų mobilumą. Pavyzdžiui, penki iš naujausių septynių filmų, „Oskarų“ apdovanojimuose pripažintų kaip geriausi vizualinių efektų nominacijose, buvo sukurti, naudojant „Precision“ darbo stotis, įskaitant ir šių metų „Oskaro“ laimėtoją „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ („Bladerunner 2049“).

„Dell Precision 7530“ bus pirmoji rinkoje 15 colių ekraną turinti ir darbui su VR paruošta mobilioji darbo stotis. Ji pasiūlys neįtikėtiną spartą su talpiausiais PCIe SSD duomenų kaupikliais, kurių talpa 15 colių mobiliosiose darbo stotyse gali siekti net 6 TB. „Precision 7730“ galės pasigirti technologijomis, pritaikytomis darbui su dirbtiniu intelektu ir automatiniu mokymusi.

Mažiausia pasaulyje 15 colių „2-in-1“ mobilioji darbo stotis – „Dell Precision 5530 2-in-1“ – bus skirta tiems turinio kūrėjams, kuriems reikia galingos darbo priemonės, telpančios ploname nešiojamojo kompiuterio korpuse. 360 laipsnių kampu vartomas ekranas leis pasirinkti keletą kompiuterio pozicijų, patogių tiek ekrano lietimui, tiek kūrybai su specialiu rašikliu. Naujos kartos „InfinityEdge 4K Ultra HD“ ekranas užtikrins, kad vartotojų sukurtas turinys atrodytų itin tikroviškai ir neįtikėtinai detaliai.

„Dell Precision 5530“ mobilioji darbo stotis taip pat galės pasigirti ekranu su dar didesniu kontrastu, lietimui jautria sąsaja ir vaizdo kokybe, kurią užtikrina naujos kartos „IGZO 4“ ekranai.

Lengvai konfigūruojama 15 colių darbo stotis „Dell Precision 3530“ pasiūlys darbo stočiai būdingą galią už asmeninio kompiuterio kainą. Čia naudojami aštuntos kartos „Intel Core“ ir naujausios kartos „Xeon“ procesoriai, iki 2666 MHz sparta veikianti operatyvioji atmintis. Palaikoma galimybė prijungti išorinį monitorių ir demonstruoti 4K raiškos (60 kadrų per sekundę) vaizdą, naudojant HDMI 2.0 sąsają. Tokiu būdu vartotojai gali kurti ir redaguoti savo darbus, matydami itin raiškų ir detalų vaizdą. Iki 4 TB talpos duomenų kaupikliai leis dirbti su labai didelėmis 3D, vaizdo ir multimedijos rinkmenomis, jas pasiekti itin lengvai ir greitai – anksčiau ši galimybė tokiose lengvose ir plonose nešiojamosiose darbo stotyse būdavo sutinkama itin retai.

„Dell Latitude“ nešiojamieji kompiuteriai „išdirbs“ beveik parą

 

„Dell Latitude“ nešiojamieji kompiuteriai su mobiliam darbui pritaikytu korpuso dizainu leidžia vartotojams darbuotis bet kurioje vietoje. „Dell Latitude 5491“ ir „Latitude 5591“ modelių korpusai per pastarąsias tris kartas suplonėjo 30 proc., o naudojamos naujausios technologijos šiuos sprendimus leis vadinti galingiausiais „Latitude“ modeliais per visą jų egzistavimo istoriją. Iki 19 val. veikianti baterija, galingi komponentai, mobilumas ir komunikacinės galimybės vartotojams leis išlikti produktyviems visą dieną. Nešiojamieji kompiuteriai bus aprūpinti aštuntos kartos „Intel Core vPro“ (i5/i7) procesoriais (45W H-serija), 2666 MHz spartos operatyviąja atmintimi iki 32 GB talpos, „NVIDIA“ grafiniais adapteriais.

Visos minėtos „Dell“ sistemos sukurtos, įgyvendinant programą „Legacy of Good Program“ – kiekvienas nešiojamasis kompiuteris savo korpuse turi atitinkamą anglies pluošto kiekį. Bendrovė jau daugiau nei dešimtmetį savo produktuose ir jų pakuotėse naudoja gamtai draugiškas medžiagas, o nuo 2012 m. kompanija perdirbo daugiau nei 22,5 mln. kilogramų vartotojų išrūšiuotų atliekų, kurios virto naujais produktais. Iki 2020 m. šį skaičių ketinama padidinti iki 50 mln. kilogramų.

Niekur nedingstantis stacionarus kompiuteris – „OptiPlex“ 25 metų jubiliejus

 

Tarptautinė rinkos tyrimų ir analizės bendrovė „International Data Corporation“ (IDC) prognozuoja, kad stacionarūs kompiuteriai šiemet sudarys beveik pusę visų parduotų komercinių asmeninių kompiuterių. „Dell“ šiame segmente jau 25 metus plėtoja „OptiPlex“ stacionarių kompiuterių prekės ženklą. Šiemet bendrovė pristato naują „OptiPlex All-in-One“ (AIO) šeimyną, kuri siūlo didelę galią ir elegantišką dizainą.

Asortimente bus galima rasti sprendimus su aštuntos kartos „Intel Core vPro“ procesoriais, iki 32 GB DDR4 operatyviosios atminties, kaip opciją bus galima pasirinkti „Intel Optane“ duomenų kaupiklius, užtikrinančius spartų programų paleidimą ir greitą darbą su rinkmenomis. Integruota kamera palengvins vaizdinę komunikaciją, o „Full HD“ raiška ir infraraudonųjų spindulių kamera suteiks galimybę pasinaudoti „Windows Hello“ technologija prisijungiant prie vartotojo paskyrų bei vaizdo skambučių metu.

Naujame asortimente bus keturi modeliai: „OptiPlex 7760 AIO“, „OptiPlex 7460 AIO“, „OptiPlex 5260 AIO“ ir „OptiPlex 3050 AIO“. 

Taip pat papildomai „Dell“ išleidžia naujus „OptiPlex Tower“, „Optiplex Small Form Factor“ (SFF) ir „Optiplex Micro“ stacionarius kompiuterius su aštuntos kartos „Intel Core“ procesoriais ir iki 64 GB talpos DDR4 operatyviąja atmintimi.

Darbo įpročių transformacija: itin ploni „Dell P-Series“ monitoriai

 

Bendrovė taip pat pristato naujuosius „P-Series“ monitorius: plonas ekranas, mažesni matmenys, USB-C sąsaja ir patobulintas kabelių išdėstymo dizainas sukurs dar daugiau laisvos erdvės ant vartotojo stalo. Modernizuota „Easy Arrange“ funkcija „Dell Display Manager“ monitoriaus valdymo meniu palengvins darbą su keletu programų vienu metu. Be to, ši monitorių serija pasižymi itin plonais ekrano rėmeliais, todėl sukuriamas vizualiai berėmis vaizdas, dirbant su šalia vienas kito pastatytais monitoriais.

Naujieji kompiuteriai ir monitoriai Lietuvoje partnerių tinkluose turėtų pasirodyti liepos mėnesį.